رسانه خبری پیامِ ایرانی

۵۰۰ میلیون تومان مهریه که برای خرید گل رز پرداخت شد


منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

یک میلیون شاخه گل رز که مهریه یک زن بود، توسط همسرش به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان تهیه و به وسیله چند کامیون به درب منزل پدرزن ارسال شد.

بر اساس گزارش فرارو، این کامیون‌های گل رز در شهر کرمان سرگردان بودند تا اینکه با تصمیم زن صاحب مهریه، به «گلزار شهدای کرمان» منتقل شدند اما باشگاه خبرنگاران جوان گزارش داد که مسئول گلزار مانع ورود گل‌ها به این مکان شد.

فرارو در ادامه گزارش داد که این گل‌ها به کارخانه عصاره‌گیری بردسیر منتقل شد.

بر اساس این گزارش، زن صاحب مهریه با بیان اینکه پس از دریافت گل‌ها تصمیم گرفته آن‌ها را به «مزار شهدا تقدیم کند»، گفت: «وقتی یک میلیون گل رز به عنوان مهریه‌ام تعیین شد، قرار نبود این مهریه را دریافت کنم اما بعد از اختلاف با همسرم مجبور شدم تقاضای طلاق کنم و از طرفی مهریه‌ام را مطالبه کردم».

او تاکید کرد که همسرش حاضر نشده به جای گل، پول پرداخت کند و افزود: «همسر سابقم تصمیم داشت که مبلغ بسیار اندکی به عنوان مهریه بپردازد بنابراین در نهایت تصمیم گرفتم که گل‌ها را بگیرم».

وکیل مرد نیز اعلام کرد که موکلش ۵۰۰ میلیون تومان بابت یک میلیون شاخه گل رز پرداخته و آنها را با چند کامیون به کرمان ارسال کرده است.

در ادامه گزارش آمده است، جمع‌آوری این تعداد گل علاوه بر مشکلاتی که به گفته رانندگان برای بازار گل در مبدا ایجاد کرد در شهر کرمان هم بلاتکلیف مانده بود.

امین گزستانی مسئول روابط عمومی معراج شهدای کرمان، به پایگاه خبری راه آرمان کرمان اعلام کرد که از میان یک میلیون گل رز، ۵۰ هزار گل را برای تقسیم میان کودکان کار، بهزیستی، خانه سالمندان، پزشکان و اداره زندان‌ها پذیرفته شد.

به گفته او ۹۵۰ هزار گل باقیمانده توسط این خانم به عنوان مهریه پذیرفته نشد از این رو همسرش تصمیم گرفت که گل‌ها را به کارخانه عرقگیری بردسیر برده و عصاره‌شان گرفته تا هزینه حاصل از این کار تقدیم به ستاد دیه استان کرمان شود و سه نفر که بابت مهریه در زندان هستند، آزاد شوند.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.