رسانه خبری پیامِ ایرانی

به زودی تصمیمم را اعلام می‌کنم


کیلیان امباپه، فوق ستاره فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن گفته‌ است، به زودی تصمیمش را برای آینده اعلام می‌کند.

امباپه که شامگاه یک‌شنبه، 25 اردیبهشت، موفق شد عنوان بازیکن سال لیگ فرانسه را برای سومین بار به خود اختصاص دهد، پس از دریافت این جایزه گفت: «نمی‌توانم در مورد آینده‌ام چیزی بگویم، اما شما به زودی خواهید فهمید. تقریباً تصمیم نهایی را اتخاذ کردم. این لحظه مناسبی برای اعلام آینده‌ام نیست، اما بله، بله، به زودی تصمیم را اعلام خواهم کرد.»

امباپه 23 ساله که پیش از این در سال‌های 2021 و 2019 موفق به کسب این عنوان شده بود، در ادامه افزود: «به زودی تصمیمم را به صورت عمومی اعلام خواهم کرد. همه چیز تمام شده و تصمیم خود درباره آینده‌ام را قبل از اردوی پیش روی تیم‌ملی فرانسه اعلام می‌کنم.»

او در پایان اظهار داشت: «ما به عنوان یک تیم خوب در فصل گذشته کار کردیم و در نهایت قهرمان شدیم. به ثمر رساندن 200 گل به همراه پاری‌سن‌ژرمن امری قابل توصیف نیست. خوشحالم که جزئی از تاریخ بزرگ باشگاه پی‌ای‌جی شدم.»

قرارداد کیلیان امباپه با پاری‌سن‌ژرمن در ژوئن آینده به پایان می‌رسد و سپس به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

در روزهای گذشته، شنیده‌ها حاکی از آن است که نزدیکان این باریکن با آخرین پیشنهاد مدیران رئال مادرید موافقت کردند و به زودی قراردادی 5 ساله با کهکشانی‌ها به امضا خواهند رساند.

کیلیان امباپه در ماه اوت سال 2017 با قراردادی قرضی و با بند خرید اختیاری 180 میلیون یورویی راهی پاری‌سن‌ژرمن شد.

امباپه در پنج فصل اخیری که در 216 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفته، 168 گل به ثمر رسانده است و موفق به کسب 9 جام با تیم پایتخت‌نشین فرانسوی شده است.

او در فصل جاری، آمار 36 گل‌زده و 26 پاس‌گل را در 45 بازی برای پاریسی‌ها از خود برجای گذاشته است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.