رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | تداوم اعتصاب رانندگان شرکت واحد خطوط بی آرتی تهران/ برگزاری ۲ تجمع اعتراضی دیگر


خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، تعدادی از مالکان منطقه سردشت اراک در مقابل ساختمان استانداری مرکزی و مالباختگان موسسه اعتباری کاسپین (فرشتگان) در مقابل این موسسه در رشت طی تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند. همچنین جمعی از رانندگان و کارگران شرکت واحد خطوط بی آرتی تهران برای سومین روز متوالی دست به اعتصاب زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، جمعی از رانندگان و کارگران شرکت واحد خطوط بی آرتی تهران برای سومین روز متوالی دست به اعتصاب زدند.

رانندگان و کارگران به نادیده گرفتن مصوبه مزد شورایعالی کار و اعمال ده درصد افزایش حقوق برای کارگران و رانندگان شرکت واحد معترض هستند.

همزمان کانال سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه، از بازداشت ۱۲ تن از رانندگان سامانه ۶ در پی اعتصاب رانندگان اتوبوس خبر داد.

روز یکشنبه و دوشنبه نیز رانندگان و کارگران شرکت واحد خطوط بی آرتی در مقابل اداره مرکزی شرکت واحد تهران دست به تجمع و اعتصاب زده بودند.

تجمع مالکان منطقه سردشت اراک

به گزارش عصرمرکزی، تعدادی از مالکان منطقه سردشت اراک در مقابل ساختمان استانداری مرکزی تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع آن ها در اعتراض به بلاتکلیفی وضعیت اجرای طرح دانشگاه اراک صورت گرفته است.

تجمع مالباختگان موسسه اعتباری کاسپین

به گزارش رادیو فردا، امروز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، مالباختگان موسسه اعتباری کاسپین (فرشتگان) در رشت در مقابل این موسسه تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بر اساس این گزارش، سپرده‌گذاران به دلیل کسری دارایی چند هزار میلیارد تومانی فرشتگان، برای بازپس‌گیری سپرده خود اقدام کردند اما با مسئله مسدودسازی سپرده‌ها و سود سپرده‌ها مواجه شدند. اعتراضات سپرده‌گذاران از سال ۱۳۹۵ تا امروز بی‌نتیجه مانده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.