رسانه خبری پیامِ ایرانی

پس از مسی، رونالدو و نیمار، «فوربز» ثروت محمد صلاح را فاش کرد


محمد صلاح، ستاره ملی‌پوش مصری باشگاه لیورپول، جایگاه سی‌وسوم ثروتمندترین و پردرآمدترین ورزشکار حال حاضر جهان را از آن خود کرد.

نشریه آمریکایی «فوربز»، عصر پنج‌شنبه، 29 اردیبهشت فاش کرد که محمد صلاح، ستاره مصری لیورپولی‌ها در طول یک سال گذشته «درآمدی 45 میلیون دلاری» به صورت ناخالص و بدون احتساب مالیات جمع‌آو‌ری کرده است.

نشریه فوربز که یکی از مشهورترین مجله‌های اقتصادی ایالات متحده آمریکا و جهان به‌شمار می‌آید، در تارنمای خود نوشت: «محمد صلاح در رتبه سی‌وسوم پردرآمدترین ورزشکاران جهان در سال جاری قرار گرفت. او در یک سال گذشته 45 میلیون دلار درآمد ناخالص و بدون احتساب مالیات به دست آورده است.»

در ادامه گزارش این نشریه آمده است که «مو صلاح»، در فصل جاری 27 میلیون دلار از لیورپول دریافت کرد و 18 میلیون دلار دیگر را از قراردادها و کمپین‌های تبلیغاتی اخیرش کسب کرده است.

وینگر 29 ساله و خوش تکنیک «قرمزهای آنفیلد» که مقیم بریتانیا است، پس از لیونل مسی (130 ميليون دلار)، كريستيانو رونالدو (115 ميليون دلار) و نيمار جونيور (95 ميليون دلار) چهارمين ورزشکار پردرآمد در رده فوتبال به شمار می‌رود. پس از او کیلیان امباپه، فوق‌ستاره جوان پاری‌سن‌ژرمن با درآمدی 43 میلیون دلاری در جایگاه بعدی ایستاده است.

قرارداد فعلی کاپیتان تیم ملی مصر با باشگاه لیورپول در ژوئن 2023 به پایان می‌رسد و او هنوز تصمیمی برای تمدید قراردادش با قرمزهای آنفیلد یا رفتن به مقصد دیگری اتخاذ نکرده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.