رسانه خبری پیامِ ایرانی

ارلینگ هالند ساعت‌های رولکس و اومگا به هم‌تیمی‌ها و اعضای باشگاه هدیه داد


ارلینگ هالند، ستاره نروژی بروسیا دورتموند، پیش از پیوستن به منچسترسیتی هدیه‌های گران‌بهایی را به هم‌تیمی‌ها و اعضای کارکنان باشگاه تقدیم کرد.

نشریه آلمانی «بیلد» در گزارشی عصر جمعه، 30 اردیبهشت نوشت که ارلینگ هالند، به مناسبت خداحافظی از بازیکنانی که در طول مدت حضورش در دورتموند در کنار آن‌ها بازی کرده، «33 ساعت رولکس» به آن‌ها هدیه داده است.

در این گزارش همچنین آمده است که قیمت این ساعت‌ها بین مبلغ 13 تا 15 هزار یورو تخمین زده می‌شود.

هالند 21 ساله به هم‌تیمی‌های خود در بروسیا دورتموند این فرصت را داده که به صورت شخصی ساعت‌های محبوبشان را انتخاب کنند.

این ساعت‌ها که از کشور هلند به شهر دورتموند آلمان منتقل شده‌اند، هر یک از آن‌ها در جعبه‌ خاصی طراحی شده است. بر روی فضای بیرونی جعبه‌ها حروف اختصاری «ای بی اچ» حروف اختصاری نام ارلینگ براوت هالند، حک شده است.

در فضای داخلی جعبه سه عکس از شماره پیراهن هالند، خوشحالی بعد از گل این بازیکن 21 ساله و سومی عکس هالند در کنار جام قهرمانی جام حذفی آلمان قرار دارد.

دیگر کارکنان این باشگاه نیز هر یک ساعتی از این بازیکن هدیه گرفتند، اما برند در نظر گرفته شده برای ساعت آن‌ها «اومگا» بود که گفته می‌شود قیمت آن‌ها بین پنج تا هفت هزار یورو است.

در روز‌های گذشته، باشگاه منچسترسیتی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با همتای خود بروسیا دورتموند برای انتقال ارلینگ هالند به توافق رسیده است و این بازیکن از فصل آینده پیراهن سیتیزن‌ها را به تن خواهد کرد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.