رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دو متهم به تجاوز به دختر نوجوان دادگاهی شدند


خبرگزاری هرانا – دو متهم به تجاوز به یک دختر نوجوان ۱۵ ساله در تهران، توسط دادگاه کیفری یک این استان محاکمه شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دو متهم به آزار جنسی دختر نوجوان ۱۵ ساله در تهران، توسط دادگاه کیفری یک این استان محاکمه شدند.

بر اساس این گزارش، رسیدگی به پرونده شکایت دختری ۱۵ ساله که مدعی است مورد تجاوز پسرهمسایه و دوست او قرار گرفته، در دستور کار شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت و متهمان و شاکی در دادگاه حاضر شدند.

در ابتدای جلسه رسیدگی نگار (شاکی) در طرح شکایت خود گفت: ما تبعه کشور افغانستان هستیم و خانه ما در مهرآباد جنوبی است. مدتی قبل در خانه تنها بودم که پسر همسایه طبقه پایین من را صدا زد و گفت مادرش با من کار دارد، اما وقتی وارد خانه شان شدم دیدم که یکی از دوستان صمیمی او به نام مجید در خانه شان بود ولی خبری از مادرش نبود. بعد «پسرهمسایه و دوستش به من تجاوز کردند» اما من جرات نکردم موضوع را به مادرم بگویم.

مادر نگار در ادامه صحبت های دخترش گفت: مدتی قبل متوجه شدم دخترم حالت طبیعی ندارد و وقتی او را نزد پزشک بردم تشخیص دادند که دخترم باردار است. خیلی شوکه شدم و ماجرا را از او پرسیدم که گفت «پسرهمسایه و دوستش به او تجاوز کرده اند».

سپس پسرهمسایه در دفاع از خود گفت: اتهام مطروحه را قبول ندارم. من هیچ ارتباطی با نگار نداشتم اما از رفت و آمدهای مشکوک او متوجه شده بودم که با یکی از پسران اقوامشان ارتباط دارد.

متهم دیگر که «مجید» نام دارد، در دفاع از خود گفت: دختر نوجوان چهارماهه باردار است. اما من دو هفته است از شهرستان به تهران آمده ام و می توانید این موضوع را استعلام کنید چون «به راحتی قابل اثبات است».

بنابر این گزارش، با توجه به اینکه جنین نگار سقط شده است، با دستور دادگاه قرار شد «دی ان ای» جنین با متهمان تطبیق داده شود.

رسیدگی به این پرونده در جریان تحقیقات ادامه دارد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.