رسانه خبری پیامِ ایرانی

مربیگری در بارسلونا بدترین دوران زندگی من بود


منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

خراردو مارتینو آرژانتینی که در حال حاضر سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک است اعلام کرد که هدایت تیم بارسلونا، بدترین دوران مربیگری وی بوده است.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی مارکا، مارتینو که از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ مربیگری تیم بارسلونا را به عهده داشت در این باره گفت: «طی این مدت نتایج بدی به دست نیامند و ما یک عنوان را کسب کردیم (سوپر جام) و به یک فینال رسیدیم اما در بارسلونا مهم است که چند عنوان کسب کنید. با این حال، این دوران، بدترین سال من بود زیرا سهم من به عنوان مربی با مدیریت تیم شروع و به پایان رسید».

به گفته او، بارسلونا شیوه بازی نادرست دارد که این تیم سعی می‌کند با لیونل مسی، الکسیس سانچز، پدرو و نیمار آن را به سرعت بهبود دهد.

این سرمربی آرژانتینی افزود: «مسائلی وجود دارد، مدیریت من در این تیم کوتاه بود و برای من پیروزی ۲ بر یک برابر رئال مادرید در خانه کلیدی بود. گل دوم را با دوندگی و استفاده از فضاهای خالی به ثمر رساندیم. سرعت می‌توانست باعث کامل‌تر شدن بارسا شود».

او اعتراف کرد که مربیگری‌اش در بارسلونا در زمان مناسبی اتفاق نیفتاد.

مارتینو تاکید کرد: «سرعت باعث می‌شد بارسلونا کامل‌تر شود زیرا وقتی خطاهای تیم رقیب زیاد می‌شد، خوب بود که به عقب برگردیم».

در مقابل او گفت که بهترین زمان مربیگری‌اش در زمان هدایت تیم پاراگوئه بود که او در جام جهانی ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.