رسانه خبری پیامِ ایرانی

بازداشت بهمن خاوری؛ اتهامات «آدم ربایی» و «تحریک به قتل»۷ ساعت،۱۹ دقیقه

استان وایر- در پی مصاحبه‌هایی که «بهمن خاوری» فردی که «رومینا اشرفی» با او از خانه فرار کرده بود انجام داد برخی رسانه‌ها از بازداشت او خبر دادند.

خبرگزاری تسنیم شامگاه پنج‌شنبه هشتم خرداد گزارش داد اتهام بهمن خاوری، ربودن رومینا اشرفی، دختر ۱۳ ساله‌ای است که در روستای حویق تالش توسط پدرش به قتل رسید.

اتهام دیگر بهمن خاوری «تحریک پدر رومینا اشرفی به قتل» عنوان شده است.

این رسانه به نقل از بستگان رومینا اشرفی نوشته که بهمن خاوری «تصاویری از خودش و رومینا در فضای مجازی منتشر کرد و پیام‌هایی به پدر رومینا فرستاد و به او گفت که رومینا حالا همسر من است و همین موضوع هم باعث عصبانیت شدید پدر رومینا شد».

قتل رومینا اشرفی به دست پدرش، رضا اشرفی، به شدت افکار عمومی را به واکنش وا داشت.

رومینای ۱۳ ساله به همراه بهمن خاوری  ۲۸ ساله از خانه گریخت اما پلیس با شکایت خانواده اشرفی، پس از پنج روز او را به خانه بازگرداند. با این حال رضا اشرفی پدر رومینا پس از بازگشت او، دخترش را در خواب با داس به قتل رساند.

بهمن خاوری در همه گفتگوهای خود اعتراف کرده که با رومینا، کودکی که تقریبا نصف سن او را داشته ارتباط عاطفی برقرار کرده است. ارتباط افراد بزرگسال با کودکان در قوانین کیفری ایران جرم انگاری نشده است.

بسیاری در رسانه‌های اجتماعی با اشاره به فاصله سنی این دو نفر، به رابطه خاوری با رومینا انتقاد کرده و آن را مصداق تمایل به کودک‌همسری دانسته‌اند.

 

 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.com

 منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.