رسانه خبری پیامِ ایرانی

تحول اقتصادی سعودی افق‌های جدیدی در بخش‌های متعدد خواهد گشود

[ad_1]

محمد الجدعان، وزیر دارایی پادشاهی عربی سعودی تأکید کرد که این کشور شاهد تحول اقتصادی تاریخی است که فرصت‌های سرمایه‌گذاری و افق‌های جدیدی را در بخش‌های مختلف خواهد گشود.

به گزارش «العربیه» الجدعان دوشنبه 6 تیر طی سخنرانی خود در افتتاحیه همایش سرمایه‌گذاری سعودی-ایتالیا 2022 افزود که تحول اقتصادی در چارچوب برنامه چشم‌انداز توسعه 2030 سعودی افق‌های جدیدی را برای سرمایه‌گذاران سعودی و ایتالیایی می‌گشاید.

الجدعان در حساب «توییتر» خود نیز نوشت: «امروز دوازدهمین نشست کمیته مشترک سعودی و ایتالیا و فعالیت‌های همایش سرمایه‌گذاری آن را با نتایج ثمربخشی به پایان رساندیم که به تقویت همکاری‌های بین دو کشور دوست کمک خواهد کرد».

الجدعان گفت: «در این دیدارها تاکید کردم که پادشاهی عربی سعودی مایل است یکی از مهمترین شرکای تجاری ایتالیا باشد و برای دستیابی به این شراکت مهم از طریق اقدام مشترک پیش خواهیم رفت».

گفتنی است که براساس آخرین ارزیابی صندوق بین‌المللی پول، راهبرد «چشم‌انداز 2030» به اقتصاد پادشاهی عربی سعودی کمک کرده است تا رکود ناشی از همه‌گیری جهانی کرونا را پشت سر بگذارد.

در جدیدترین برآوردهای صندوق بین‌المللی پول درباره سعودی، آمده است که مقام‌‌های این کشور به‌سرعت و قاطعانه به بحران کووید-19 پاسخ دادند.

طبق این برآوردها اصلاحات مرتبط با برنامه چشم‌انداز توسعه 2030 سعودی در کمک به اقتصاد این کشور برای عبور از بحران همه‌گیری جهانی، نقش اساسی داشته است.

[ad_2]

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Linsay Rousseauhavnefest kerteminde 2021 rasmus paludan pressemøde دانلود آهنگ بهمن معروفی به نام دیوونهhus til salg randers who is gaddafi of libya municipal borough