رسانه خبری پیامِ ایرانی

بارسلونا در گذشته زندگی می‌کند

[ad_1]

رونالد کومان در حالی که از دوران سرمربیگری خود در بارسلونا دفاع می‌کرد، به ذهنیت، سیستم و سبک‌بازی باشگاه سابق خود انتقاد کرد.

کومان که پس از جام جهانی 2022 قطر بار دیگر هدایت تیم‌ملی فوتبال هلند را در اختیار می‌گیرد، شامگاه دوشنبه 6 تیر در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی کاتالونیایی «اسپورت 3» گفت: «من هلندی هستم و دنبال سلطه تیمم در زمین هستم. اگر شما با سه دفاع وسط بازی کنید، نمی‌شود اسم سیستم‌تان را سیستم دفاعی گذاشت. ما سه یا چهار ماه با این شیوه بازی کردیم و چند تا از بهترین بازی‌های بارسلونا در سال‌های اخیر را انجام دادیم. بارزترین نمونه آن فینال کوپا دل‌ ری مقابل اتلتیک بیلبائو بود.»

او با بیان اینکه «مشکل بارسلونا این است که در گذشته (دوران تیکی تاکا) زندگی می‌کند»، افزود: «امروزه فوتبال تغییر کرده و فیزیکی‌تر شده است. شما دیگر ژاوی، اینیستا، و مسی را ندارید. متاسفانه بارسا نمی‌خواهد این واقعیت را قبول کند.»

کومان همچنین در مورد ارتباط بارسلونا با روبرت لواندوفسکی که تمایل خود برای ترک بایرن‌مونیخ را در تابستان سال جاری علنی کرده است، صحبت کرد.

او گفت: «من از طرفداران لوا هستم. او یک گل‌زن و چارچوب‌شناس قهاری است، اما او اکنون 35 ساله است و پرداخت 50 یا 60 میلیون یورو علاوه بر دستمزدش برای بازیکنی که در چنین سن خاصی است، یک قمار است.»

بارسلونا در اکتبر گذشته به‌دلیل کسب نتایج ضعیف از نیمکت بارسلونا برکنار شد.

[ad_2]

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

دانلود آهنگ علی رحمتی به نام چشمای توliberia imperialism Mahrame RazMathys TelFriedrich Kaulbach10 1016 s1095 6433 97 00459 5københavn h afgange Sina Sa-e+2,708Proper timeliechtenstein zeitung دانلود آهنگ احسان صفراورنگی به نام رمضانsolrød mcdonalds iran people