رسانه خبری پیامِ ایرانی

فرمانده کل سپاه خواستار اقدام مسئولان برای «حفظ اعتماد به‌نفس» جمهوری اسلامی شد

[ad_1]

فرمانده کل سپاه پاسداران روز پنج‌شنبه با اذغان به «مجرب و کارآزموده» بودن سازمان‌های اطلاعاتی اسرائیل و غرب، گفت که «دشمن می‌خواهد اعتماد به نفس را از ما بگیرد و ما را از درون تهی کند و نگاه و اعتبار خودمان را اول از چشم خودمان بیاندازد.»

او سپس «از همه فرماندهان، مسئولان و همه پاسداران» خواست تا این اقدام «دشمن» را «ابطال کنند.»

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین سلامی این مطلب را روز پنج‌شنبه ۹ تیر در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان حفاظت اطلاعات سپاه بیان کرد.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که رسانه‌های بین‌المللی از نفوذ گسترده اسرائیل در بخش‌های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی خبر می‌دهند و درپی این قضیه، جمهوری اسلامی طی هفته‌های اخیر تغییرات عمده‌ای در فرماندهان بخش‌های امنیتی سپاه پاسداران از جمله سازمان اطلاعات سپاه داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه سخنان روز پنج‌شنبه خود سرویس‌های اطلاعاتی «دشمن» را «کاملاً جدی و قابل اتکا» و «مجرب و کارآزموده» توصیف کرد.

در روزهای اخیر بحث «نفوذ» سازمان‌های جاسوسی خارجی از جمله موساد در دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی بالا گرفته و در روزهای اخیر اعلام شد که فرمانده تیم حفاظت فیزیکی رهبر جمهوری اسلامی هم تغییر کرده است.

حسین طائب نیز از ریاست سازمان اطلاعات سپاه کنار گذاشته شد و مجید خادمی نیز با حکم رهبر جمهوری اسلامی به عنوان رئیس جدید «سازمان حفاظت اطلاعات سپاه» منصوب شده است.

در تازه‌ترین مورد از اخبار مربوط به «نفوذ» به دستگاه‌های امنیتی ایران، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از یک منبع نزدیک به سپاه از بازداشت علی نصیری، یکی از فرماندهان ارشد واحد حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران به ظن جاسوسی برای اسرائیل خبر داده است.

[ad_2]

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Durtum"Telson"woman evolve tour دانلود آهنگ شاهین آرین به نام ایده آلapotek vejle liberia before the war 50 cal sniper kills in afghanistan Vahid Hossein Pourدانلود آهنگ حسین ادیمی به نام دلم میلرزهvirgin river netflix reviewBeth Mandalejre forsøgscenter priser https en wikipedia org w index php title hussites amp oldid 1097266492دانلود آهنگ هامون به نام بزنید دست