رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | محاکمه متهم به تجاوز به یک دختر نوجوان در تهران

[ad_1]

خبرگزاری هرانا – متهم به آزار جنسی و ضرب و شتم یک دختر نوجوان در تهران، توسط شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، متهم به آزار جنسی، ضرب و شتم دختر نوجوانی در تهران، صبح روز شنبه ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱، توسط شعبه ۱۱ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

براساس این گزارش، رسیدگی به این پرونده از سال ۹۹ با شکایت دختر جوانی به‌نام میترا آغاز شد. وی در زمان مراجعه به پلیس آگاهی اظهار داشت: “روز حادثه در حال گذر از کوچه‌ای در پایین شهر تهران بودم که یکی از جوان‌های معتاد محل به‌نام اکبر راهم را بست و با تهدید چاقو من را به خانه‌ای متروکه برد که پاتوق معتادان بود.”

در ادامه دختر جوان اظهار کرد: “خیلی گریه و التماس کردم تا آزارم ندهد اما اکبر بی‌توجه به التماس‌هایم مرا کتک زد و بعد هم کلید اتاقی که در طبقه بالای همان خانه بود را از دوستش سعید گرفت و مرا به زور به آنجا برد و به من تعرض کرد.”

پس از اظهارات میترا، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی تعرض به او را تأیید کردند.

بر اساس این گزارش، ۶ ماه بعد از این واقعه، متهم به تجاوز که اکبر نام دارد، شناسایی و بازداشت شد. این متهم به اتهام تجاوز به عنف و دوستش سعید به اتهام معاونت در این جرایم در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

[ad_2]

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Adam Alakiآزاد ناظریانNaucoridae(creeping water bugs)what is the parent trap on علیرضا جعفریدانلود آهنگ جواد ارژن به نام بی تابمKulathupuzha