رسانه خبری پیامِ ایرانی

تا انتها با شما هستیم

[ad_1]

همزمان با تشدید فزاینده تنش‌ها بین اسرائیل و گروه‌های مسلح فلسطینی در نوار غزه، حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران در تهران با زیاد نخاله، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین دیدار کرد و به او اطمینان داد که جمهوری اسلامی تا انتها از «جهاد ضد اسراییلی» حمایت می‌کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران ایران، شنبه پانزده مرداد، در دیدار با زیاد نخاله گفت که همه ظرفیت‌های جهادی ضداسرائیلی در یک صف واحد در صحنه حاضرند و جمهوری اسلامی «در این راه تا انتها» همراه خواهد بود و اسرائیل به خاطر حملات به نواره غزه «تاوان سنگینی» پرداخت خواهد کرد.

دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین در حالی در تهران حضور دارد که ارتش اسرائیل روز جمعه اعلام کرده بود که نیروهای ویژه و یگان‌های توپخانه‌ای آن اهدافی متعلق به این گروه را در نوار غزه بمباران کرده و «تیسیر الجعبری» یکی از فرماندهان ارشد این گروه را کشته‌اند.

گروه جهاد اسلامی دو سال بعد از انقلاب اسلامی تاسیس شده و جمهوری اسلامی، مهم‌ترین حامی مالی این گروه است.

همزمان اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه نیز در سخنانی در مازندران گفت «ضریب امنیتی در اسرائیل رو به افول است و فرزندان حزب الله در حال برنامه‌ریزی هستند که در زمان مناسب آخرین ضربه را به رژیم صهیونیستی وارد کنند.»

او در این سخنرانی ضمن ادعای انجام ۱۵ عملیات روزانه علیه اسرائیل گفت که «آنها حتی از ترس جانشان داخل شهرک‌ها را هم حصارکشی کرده‌اند».

فرمانده شاخه برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد که نیروهای مسلح در غزه و لبنان تربیت شده «مکتب» دو رهبر جمهوری اسلامی‌ هستند و «به ظرفیتی رسیدند که نیازهای شان را خودشان برطرف می‌کنند.»

این اظهارات در حالی بیان شده که رسانه‌های ایران پیش از این از استفاده از راکت‌های «فجر» ساخت ایران به دست گروه‌های فلسطینی در نوار غزه خبر داده بودند.

یک روزنامه آلمانی نیز سال گذشته در گزارشی خبر داده بود که بر اساس تخمین ارتش اسرائیل گروه حماس بین ۱۰ تا ۱۵ هزار موشک در اختیار دارد و این موشک‌ها به صورت تکه تکه از ایران به نوار غزه منتقل شده و روی هم سوار شده‌اند.

[ad_2]

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

our lady of medjugorje bosnia and herzegovina virgin media ireland max burger ishøj دانلود آهنگ مجتبی رنجبر به نام وابستگی"Darwinism as an historical entity: A historiographic proposal"quest diagnostics port orange does amber heard have a daughter google authenticator آموزش flag of morocco 7.3Busjoe biden wifevlad and niki کارتون goruran e soflaantigua and barbuda zika virus