رسانه خبری پیامِ ایرانی

افشاگری احمدی نژاد در موردخامنه ای

بالاخره احمدی نژاد افشا کرد ومکارم شیرازی حکم جهاد عمومی علیه علی خامنه ای صادر کرد.

محمود احمدی نژاد در نامه ای به مراجع عظام نوشت:

در دوره دوم ریاست جمهوری طرحی از سوی فرماندهان ارشد سپاه با من مطرح گردید که در این طرح همزمان با تغییر و اصلاح قانون اساسی و گذر از آیت الله خامنه ای موضوع حصر وزندانهای طویل المدت و در نهایت حذف مراجع دینی ذی نفوذ اعلام گردید که در آن زمان مناسب پس ازجلسات متعدد از بیان نحوه و راهکارهای سپاه اطلاعاتی داده نشد.علیهذا من با اجرای حصر وسلب حیات مراجع اسلام قاطعانه مخالفت نمودم و از تامین و حمایت مالی امتناع کردم که تمام گفتگوهای این جلسات ضبط شده و در اختیار تعدادی از دوستان و همکاران موجود میباشد که در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

پس از فوت آقای هاشمی رفسنجانی شاهد اتفاقات عجیبی بودیم که در زمان ثبت نام برای دوره دوازدهم ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۶ به عنوان بخشی از اعتراض من منتشر گردید.

متن آن بیانیه گواه از غیبت و یا نبود آیت الله خامنه ای واقعی داشت که اینگونه بیان داشتم ،اگر آقای خامنه ای زنده هستند چرا ایشان مستقیم در خصوص صلاح نبودن حضور من در انتخابات ریاست جمهوری صحبت نکردند؟در واقع بخشی از طرح میثاق ولایت اجرا گردیده است.

امروز با اتفاقات اخیر یقین دارم که به زودی در ادامه اجرای این طرح , به درب منازل شما حضرات خواهند رسید.

از نظر من اسلام در این حکومت اسلامی مظلوم واقع گردیده است و شما قرار است بخشی از شهدای جاوید نام این طرح امپریالیستی قرار بگیرید تا موانع یک به یک از مقابل پای دشمنان اسلام و حامیانشان و دشمنان امام راحل برداشته شود.باید به اطلاع برسانم که من و همکارانم در جریان این طرح هستیم و با اتفاقات اخیر در کشور, اعم از سیل ، زلزله و سقوط هواپیما و غیره که می بینید و یا شاهد کشتار خصمانه مردم در آبانماه هستید, بخشی از این طرح مخوف وغیر انسانی است.

طرح جانشینی رهبر با سکانداری سپاه و رسیدن به قدرت تام حکومتی ، دولتی و نظامی غایت هدف آنها میباشد.اسلام و مسلمانان به وجود شما بیشتر از حضور ما نیاز دارند.

فتوای آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی:

حجه الاسلام والمسلمین سید علی خامنه ای ،در فقه اسلامی صلاحیت مرجعیت ندارد و رهبری ایشان به عنوان ولی فقیه بر امت مسلمان بر فعل اضمحلال و اسقاط دین مبین اسلام و سیره نبی اکرم حضرت محمد و ثمره جهاد اکبر آیت الله خمینی واقع گردیده است.

نبرد با آنان که در راه اسلام فتنه می کنند واجب است.هر فرد مسلنان که در این راه جان خود را از دست بدهد, از شهدا خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.