رسانه خبری پیامِ ایرانی

با شیوع کرونا ساعات کاری کارگران معدن‌ آق‌دره تغییری نکرده۱۰ ساعت،۳۸ دقیقه

استان وایر- کارگران «معدن آق‌دره» خواستار انجام اقداماتی در خصوص تغییر شیفت‌ها و ساعات کاری خود و تخصیص محلول‌های ضدعفونی‌کننده برای مصارف حفاظت فردی شدند. تاکنون برخی اقدامات از سوی کارفرمای آق‌دره انجام شده است. کارگران معدن آق‌دره از برخی اقدامات پیش‌گیرانه از کرونا در این واحد معدنی خبر داده‌اند.

کارفرمای معدن طلای آق‌دره به منظور افزایش بهداشت و حفاظت فردی کارگران در پی شیوع کرونا، وعده‌ غذایی را قطع کرده است تا کارگران از منزل آن را تهیه کنند.

به گفته کارگران آق‌دره، روزانه کارشناس ایمنی و بهداشت کار داخل محوطه معدن سرکشی دارد و برای ضدعفونی دستگاه‌ها اقداماتی اقداماتی انجام شده است. با این حال، هم‌چنان کارگران محلول‌های ضدعفونی‌کننده در اختیار ندارند: «ساعات کاری و شیفت‌ها طبق روال سابق بوده و هیچ تغییری در آن انجام نشده است. ما کارگران معدن طلای آق‌دره شش روز در هفته محل کار حاضر می‌شویم.»

با وجود اقدامات پیش‌گیرانه، ارتباط تعداد زیاد کارگران با یک‌دیگر، خطر شیوع کرونا را افزایش می‌دهد و به نظر می‌رسد انجام اقداماتی در خصوص تغییراتی در شیفت کارگران در تمام واحدهای تولیدی ضروری است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.comمنبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.