رسانه خبری پیامِ ایرانی

جمع‌آوری ۸۰ سگ با علایم سرفه در حوالی بیمارستان مسیح دانشوری۱۳ ساعت،۲۰ دقیقه

استان‌وایر- مدیرعامل شرکت سامان‌دهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران از جمع‌آوری ۸۰ سگ مشکوک با علایم سرفه در اطراف بیمارستان «مسیح دانشوری» و «لویزان» خبر داد.

«حمیدرضا تحصیلی» گفت که در پی شیوع ویروس «کرونا» در ایران، با ۸۰ قلاده سگ که علایم سرفه داشته‌، مواجه شده‌اند که در نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری و پارک لویزان بوده‌اند.

تحصیلی افزود: «این سگ‌ها جمع‌آوری و در قرنطینه مجزایی نگه‌داری می‌شوند. از وزارت بهداشت هم کمک خواسته‌ایم تا بررسی کند آیا این سگ‌ها می‌توانند ناقل بیماری باشند یا خیر؟»

وی ادامه داد: «اکیپ‌های ما در دو شیفت صبح و بعدازظهر موظف به جمع‌آوری حیوانات مشکوک در سطح شهر هستند تا برای شهروندان مشکلی ایجاد نکنند.»

بیمارستان مسیح دانشوری یکی از بیمارستان‌های تخصصی ریه است که در حال حاضر بیماران زیادی با علایم ویروس کرونا در آن بستری هستند.

این مقام مسوول هم‌چنین گفت ۴۲ روز بازارهای سطح شهر تهران که نزدیک به ۱۰هزار فروشنده در این مراکز مشغول به کار بودند، تعطیل شده‌اند.

تحصیلی ادامه داد: «دو بازار بزرگ فروش پرندگان درشرق و غرب پایتخت و چهار بازار خرید و فروش خودرو نیز تعطیل شده‌اند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.comمنبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.