رسانه خبری پیامِ ایرانی

احضار وریا غفوری فوتبالیست کردستانی پس از واکنش بە سخنان جواد ظریف


 

هەنگاو: وریا غفوری از بازیکنان سرشناس فوتبال و عضو تیم باشگاه استقلال تهران پس از واکنش بە سخنان وزیر خارجە ایران در رابطە با فلسطین و حزب اللە از سوی حراست فدراسیون فوتبال احضار شدە است.

برپایە گزارشات منتشر شدە، روز دوشنبە (٢٩ بهمن ٩٧ / ١٨ فوریە ٢٠١٩)، وریا غفوری بازیکن کرد تیم باشگاه استقلال تهران از سوی حراست فدراسیون فوتبال این کشور احضار شدە و از آنجایی کە رسانەهای حکومتی اعلام کردەاند جلسە اول بودە، احتمال طی جلسات دیگری نیزی احضار و مورد بازجویی قرار خواهد گرفت.

محمدجواد ظریف، وزیر خارجە ایران گفته بود “به دفاع از مردم فلسطین افتخار می‌کند” و افزوده بود “امروز همه ما زیر فشار هستیم”.

وریا غفوری نیز  نیز خطاب به ظریف با انتشار پستی در اینیستاگرام خود نوشته بود که “شما تحت فشار نیستید، در واقع مردم معمولی تحت فشار هستند”.

احضار وریا غفوری پس از آن می آید کە طی روزهای گذشتە خبرنگار صدا و سیمای ایران در تبریز از ووی پرسید “بە تازگی شما وارد سیاست شدەاید و آیا شما از عواقب اینگونە سخنان نمی ترسید؟”

غفوری در جواب این خبرنگار اعلام کرد کە “با این سخنان به درد و زخم مردم نمک می‌پاشند” و این یک حقیقت است چرا باید بترسم.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.