رسانه خبری پیامِ ایرانی

پس از شکست یوونتوس مقابل ناپولی؛ خواهر رونالدو از این بازیکن دفاع کرد 


منبع: دبی_العربیه.نت فارسی

پس از شکست یوونتوس مقابل ناپولی، خواهر رونالدو با حمایت از این بازیکن در شبکه‌های اجتماعی تأکید کرد که برادرش نمی‌تواند همه کارها را انجام دهد.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، الما آویرو خواهر کریستیانو رونالدو، پس از اینکه یوونتوس در فینال جام حذفی ایتالیا، وقت قانونی بازی را با تساوی بدون گل به پایان رساند و در ضربات پنالتی مغلوب ناپولی شد و از کسب عنوان قهرمانی بازماند، در شبکه‌های اجتماعی به دفاع از برادرش پرداخت.

شاگردان مائوریتزیو ساری در این دیدار نتوانستند موقعیتی جدی روی دروازه ناپولی ایجاد کنند، این در حالی است که باخوش‌شانسی در دقایق پایانی بازی دروازه‌شان توسط ناپولی باز نشد.

این اولین باری بود که رونالدو در دو فینال پیاپی شکست را تجربه می‌کند. مهاجم پرتغالی به دلیل عملکردش توسط لوکا تونی مورد انتقاد قرار گرفت.

اما الما در حالی که به نظر می‌رسد تاکتیک‌های ساری را مورد انتقاد قرار داده، از برادرش در رسانه‌های اجتماعی دفاع کرد و از هم‌تیمی‌ها‌ی رونالدو خواست تا قدمی در این راستا بردارند.

او در اینستاگرام خود نوشت: «دیگر چه کار می‌توانی بکنی؟ عزیز من، تو نمی‌توانی به تنهایی معجزه کنی. درک نمی‌کنم که چطور می‌توانی با این شرایط بازی کنی. به‌هرحال، سرت را بالا بگیر، تو نمی‌توانی کاری بیش از این انجام دهی».

ساری از زمان ورود به تورین به هیچ وجه با انتقاد از سبک بازی خود ناآشنا نیست و سال گذشته اعتراف کرد که احساس می‌کند گاهی اوقات «تروریست» شده است.

ساری گفته بود: «من به عنوان یک طالبان تعریف شده‌ام زیرا همیشه می‌خواستم فوتبال خود را بازی کنم، اکنون این تعریف به اندازه کافی خوب نیست زیرا من با ویژگی‎های مختلف بازیکنانم را پذیرفته‌ام. اگر مجبور شوم چیزهایی راجع به یوونتوس گوش دهم یا بخوانم، دیوانه می‌شوم. من فقط به کار خودم ادامه می‌دهم».

او در ادامه افزود: «من دوست دارم دیدگاههای خاص را برای تشکیل پایدارترین تیم بررسی کنم، اما باید ویژگی‌های مختلف بازیکنان خود را نیز در نظر بگیریم».

با وجود از دست دادن قهرمانی جام حذفی ایتالیا در روز چهارشنبه، یوونتوس روز دوشنبه رقابت‌های سری آ را با یک مسابقه برای قهرمانی در لیگ برگزار می‌کند.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.