رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | کشتار سگ های بدون صاحب در اهواز


خبرگزاری هرانا – انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که دستکم سه قلاده سگ بدون صاحب در خیابانی در منطقه پاداد واقع در شهرستان اهواز کشته شدند. هرچند عامل یا نهاد مسئول کشتار این سگ ها به صورت دقیق مشخص نیست با این حال شهرداری اهواز به دلیل سهل انکاری در انجام مسئولیت خود مبنی بر جمع‌آوری سگ‌های بی سرپناه و انتقال آنان به محل امن همواره متهم ردیف اول کشتار این سگ ها در سطح شهر بوده است که پیش از این نیز بارها به طرق مختلف تکرار شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، ویدئویی از کشتار سگ های بی‌سرپناه در خیابانی در منطقه پاداد واقع در شهرستان اهواز در برخی رسانه ها منتشر شده است.

طی سال های گذشته، به دنبال سوزانده شدن‌ سگها در محل دفن پسماند اهواز، همواره شهرداری این شهرستان به علت عدم جمع‌آوری سگ‌های بی سرپناه، متهم ردیف اول کشتار این سگ ها در سطح شهر بوده است.

همچنین حامیان حقوق حیوانات، شهرداری اهواز را مسئول ریختن سم و کشتار سگ‌های بی سرپناه این شهر می دانند.

گفتنی است؛ در پی تجمع فعالان محیط زیست و حامی حیوانات به کشتار بیرحمانه سگ‌های بدون صاحب در چند شهر کشور در سال ۹۴، سازمان حفاظت محیط زیست لایحه مقابله با حیوان آزاری را به دولت ارائه کرده که این لایحه اکنون در مجلس در حال بررسی است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.