رسانه خبری پیامِ ایرانی

اعضا و هیات‌رییسه کمیسیون صنایع و معادن انتخاب شدند۰ دقیقه

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم تعیین و آن‌ها هیات‌رییسه کمیسیون برای سال اول را انتخاب کردند.

به گزارش «ایران‌وایر» پس از تعیین اعضای کمیسیون صنایع و معادن، اولین جلسه این کمیسیون در روز یکشنبه اول تیر ۱۳۹۹ با دستور انتخاب هیات‌رییسه تشکیل و اعضای هیات‌رییسه برای سال اول انتخاب شدند.

مطابق آیین‌نامه داخلی مجلس، کمیسیون صنایع و معادن در محدوده صنایع، پست، مخابرات، معادن، پتروشیمى، صنایع هوافضا و ارتباطات وظایف محوله را انجام می‌دهد. وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت، وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان‌های تابعه ازجمله مهم‌ترین دستگاه‌های دولتی تحت نظارت اعضای کمیسیون صنایع هستند.

اعضای کمیسیون صنایع و معادن

مدیران بخش صنعت و معدن و بازرگانی، اعضای اتاق‌های بازرگانی، تجار و دانش‌آموختگان حوزه صنایع معمولا اعضای کمیسیون صنایع و معادن را تشکیل می‌دهند. هیات‌رییسه مجلس، اعضای کمیسیون صنایع و معادن را به این شرح برگزیدند:

انتخابات هیات‌رییسه

اعضای کمیسیون صنایع و معادن در اولین جلسه رسمی که در روز یکشنبه اول تیر ۱۳۹۹ برگزار شد رای به ریاست عزت اله اکبری تالارپشتی دادند. انتخابات هیات‌رییسه کمیسیون هر سال برگزار می‌شود. برای اجلاسیه اول، اعضای هیات‌رییسه کمیسیون صنایع و معادن به این شرح انتخاب شدند:

کارگروه پتروشیمی، کارگروه معدن، کارگروه صنعت، کارگروه ارتباطات و کارگروه فناوری‌های نو و هوافضا، کمیته‌های جانبی کمیسیون امور صنایع و معادن هستند که اعضا و هیات‌رییسه آن در جلسات آتی کمیسیون انتخاب خواهند شد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.