رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | قتل ناموسی؛ یک مرد جوان در شیروان توسط خانواده دختر مورد علاقه اش کشته شد


خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه یک جوان ساکن شیروان توسط خانواده دختر مورد علاقه‌اش، به قتل رسیده است، گفت که انگیزه قتل مخالفت با ازدواج اعلام شده و تاکنون ۳ متهم بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: “در پی مراجعه یکی از شهروندان شیروانی به پلیس آگاهی شهرستان مبنی بر اینکه فرزندشان مدتی است مفقود شده تحقیقات میدانی در رابطه با مشخص شدن وضعیت فرد مفقودی دنبال شد”.

وی ادامه داد: “با بررسی پرونده و همچنین دعوت از خانواده فرد مورد نظر، مشخص شد، وی قرار بوده با دختری از اهالی همان منطقه ازدواج کند که هر دو خانواده با این موضوع مخالف بودند. تاکنون ۳ نفر به عنوان مظنون با هماهنگی مقام قضائی به پلیس آگاهی دعوت شدند که در نهایت بعد از اخذ اظهارات و تناقض گویی که وجود داشت با دستور مقام قضائی بازداشت موقت برای آنها صادر شد”.

به گفته مظاهری، “در بازرسی از محل اختفای این افراد یک دستگاه تلفن همراه متعلق به فرد مفقود شده کشف و با انجام اقدامات فنی و پلیسی کارآگاهان مشخص شد که متهمان از طریق دختر خانواده اقدام به گذاشتن قرار صوری با فرد مفقودی می‌کنند و در نهایت یکی از متهمان با خوراندن قرص نامعلومی وی را مسموم می‌کند”.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: “در نهایت مشخص شد متهمان فرد مفقودی را به قتل رسانده‌اند و جسد وی را در داخل چاهی بدون آب به عمق ۳۰ متر در اطراف روستای بیگان انداخته‌اند. کارآکاهان پلیس آگاهی با همکاری سازمان های امدادی به محل مورد نظر اعزام و جسد مقتول کشف و برای بررسی بیشتر و انجام آزمایشات مربوطه به پزشکی قانونی منتقل شد”.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی یادآور شد: “افراد دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات به همراه پرونده مربوطه برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند”.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.