رسانه خبری پیامِ ایرانی

توییتر بار دیگر توییت ترامپ را برچسب‌دار کرد | جهان | DWتوییتر باردیگر توییتی از دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را نشانه‌دار کرد. این چندمین بار در یک ماه گذشته است که توییتر در برابر توییت‌های ترامپ موضع می‌گیرد.

ترامپ در توییتی نوشته است، مادامی که او رئیس جمهور آمریکاست، هیچ‌گاه در واشنگتن، منطقه‌ای خودمختار به وجود نخواهد آمد. او در ادامه این توییت تهدید می‌کند که در صورت تلاش برای چنین اقدامی، خاطیان با مقابله‌ای جدی روبروخواهند شد.

این شبکه اجتماعی، پیام تازه ترامپ را در توییتر در پس یک لینک پنهان کرده، به گونه‌ای که محتوای آن نه در اولین نگاه که تنها با کلیک کردن بر لینک دیده می‌شود. در این لینک آمده است: “این توییت مقررات توییتر در مورد رفتار ناشایست را نقض می‌کند.”

به گفته این کنسرن، توییت ترامپ تهدید به خشونت علیه گروهی کاملا مشخص است.

روز دوشنبه (۲۲ ژوئن) معترضان در نزدیکی کاخ سفید، با برپایی موانع و چادرهایی، تلاش کردند “منطقه‌ای خودمختار” به وجود آوردند و مانع ورود پلیس به آن منطقه شوند.

تظاهرکنندگان در شهر سیاتل پیش‌تر موفق به این کار شده بودند. رئیس جمهور آمریکا این اقدام را به شدت محکوم کرده است.

دویچه وله را در تلگرام دنبال کنید

“مصداق رفتار ناشایست” 

کیلی مک‌اننی، سخنگوی کاخ سفید از اقدام توییتر در برچسب زدن به نوشته ترامپ انتقاد کرده است. مک‌اننی در توییتی نوشته است: «از دیدگاه توییتر، جلوگیری از اشغال منطقه توسط آشوبگران برای برپایی منطقه‌ای بی‌قانون رفتاری ناشایست است».

 

توییتر برای دونالد ترامپ به یکی از مهمترین کانال‌ها برای رساندن پیام‌هایش به گوش شهروندان آمریکا و البته جهان بدل شده است. از اواخر ماه مه توییتر اما راه را بر برخی توییت‌های او سد می‌کند و به پیام‌های او برچسب می‌زند.

دویچه وله را در اینستاگرام دنبال کنید

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.