رسانه خبری پیامِ ایرانی

فولاد برنده بازی افتتاحیه در روز کارت باران استقلال۷ دقیقه

استان‌وایر- لیگ برتر فوتبال ایران، با دیدار تیم‌های فولاد و استقلال در ورزشگاه «فولاد آره‌نا»  با سه اخراجی، سه گل و پیروزی فولاد آغاز شد. در روزی که «مهدی سیدعلی» داور این بازی با کارت‌های قرمز و زرد، خودش را تبدیل به چهره اول زمین کرد، استقلال با نتیجه ۲ بر ۱ با ۹ نفر و بدون سرمربی مقابل میزبانش شکست خورد.

افتتاحیه لیگ کرونایی ایران با گل دقیقه ۱۱ «روزبه چشمی» آغاز شد. ۱۲ دقیقه بعد ضربه سر فرشاد احمدزاده به تیر دروازه استقلال برخورد کرد، اما دقیقه «کولیبالی» دروازه استقلال را گشود تا میزبان به تساوی زودهنگام برسد.

اتفاقات اصلی از ضربه آرنج «علی کریمی» هافبک استقلال به صورت بازیکن فولاد آغاز شد. مهدی سیدعلی با سخت‌گیری هافبک استقلال را اخراج کرد. «فرهاد مجیدی» که به تصمیم داور معترض بود هم از نظر داور چهارم توهین کرده بود و او هم اخراج شد. نیمه دوم دقیقه ۶۵ «عارف غلامی» هم که یک کارت زرد داشت با اعتراض به داور کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.

استقلال با ۹ نفر تاب و توان ایستادن مقابل تیم یک پارچه هجوم فولاد را نیاورد تا سرانجام دروازه‌اش دقیقه ۸۰ با ضربه «مجتبی نجاریان» برای دومین بار باز شود.

این نتیجه فولاد را به رده پنجم و همسایگی استقلال آورد. حالا هر دو تیم ۳۶ امتیازی هستند و البته هم برای کسب سهمیه هم برای قهرمانی رقابت می‌کنند.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.comمنبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.