رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد


خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۴ تیر، جمعی از اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق تهران در مقابل دفتر برق منطقه‌ای استان تهران و گروهی از کارگران مجتمع نیشکر هفت‌تپه در محوطه این شرکت با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹، اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق تهران در اعتراض به عدم تبدیل وضعیت خود، مقابل برق منطقه‌ای تهران تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، حاضران در تجمع با انتقاد از تعلل در تبدیل وضعیت می‌گویند: “همه مجوزهای لازم برای تبدیل وضعیت اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق صادر شده است حتی خود وزیر نیرو این اجازه را صادر کرده اما سازمان توانیر در اختصاص چارت‌های خالی اهمال می‌کند”.

این اپراتورها با بیان اینکه دیگر با قرارداد کار معین، کار نمی‌کنیم؛ از وزیر نیرو درخواست دارند زودتر به وضعیت بلاتکلیف چند هزار اپراتور فشار قوی برقِ سراسر کشور توجه کند و تبدیل وضعیت را اجرایی نماید.

تجمع کارگران نیشکر هفت‌تپه

به گزارش سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه، امروز چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹، کارگران نیشکر هفت تپه برای دهمین روز متوالی در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، دست از کار کشیده و در محل کار خود تجمع کردند.

معترضان مطالبات خود را پرداخت معوقات مزدی، رسیدگی به وضعیت شغلی، تعیین تکلیف شرکت، بازگشت به کار همکاران اخراج شده، ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی و همچنین تمدید مهلت دفترچه‌های درمانی، عنوان کردند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.