رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | کودک آزاری؛ قتل پسر ۳ ساله معلول توسط پدر در تهران


خبرگزاری هرانا – سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پدر و مادری به اتهام قتل فرزند ۳ ساله شان خبر داد. پدر این کودک روز جاری و یک هفته پس از قتل فرزندش خود را به پلیس معرفی کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از عصر ایران، امروز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه ۹۸، سرهنگ کیومرث حسنوند، سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از دستگیری پدر و مادری که دست به قتل ابوالفضل، فرزند ۳ ساله شان، زده بودند خبر داد.

سرهنگ کیومرث حسنوند گفت: “ساعت ۵ بامداد امروز مرد جوانی با حضور در کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر ادعا کرد که هفته گذشته پسر ۳ ساله اش را به قتل رسانده و جسدش را داخل صندوق عقب خودرویش نگهداری کرده است”.

وی افزود: “بدین ترتیب ماموران به سراغ خودروی تیبا سفید رنگ رفته و با جسد پسر بچه ۳ ساله که آثار کبودی روی صورت نمایان بود روبرو شدند و پدر ابوالفضل دستگیر شد”.

حسنوند ادامه داد: “ماموران پس از هماهنگی با قاضی کشیک قتل، بازپرس ویژه قتل، مادر ابوالفضل را که از ماجرای قتل فرزندش با خبر بوده و نقش داشته را به کلانتری احضار و او را نیز دستگیر کردند. پدر و مادر جوان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی در دادسرای امورجنایی تهران معرفی شدند”.

متهم نیز در اعترافاتش عنوان کرد: “وقتی فرزندم به دنیا آمد معلولیت جسمی و بیماری کلیوی و داخلی داشت و چون شرایط سختی داشت او را جلوی در بهزیستی رها کردیم تا در آنجا به او رسیدگی شود اما ۲ ماه قبل مسئولان بهزیستی ما را شناسایی کردند و ابوالفضل را تحویل ما دادند”.

همچنین در ادامه گفت: “سه شنبه هفته گذشته پس از مشورت با همسرم دست به قتل پسرم زدم و در این مدت نمی دانستم با جسد پسرم چه کار کنم و عذاب وجدان دیوانه ام کرده بود تا اینکه تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم و راز این قتل را فاش کنم”.

لازم به یادآوری است که در بهمن ماه ۹۷، حبیب الله مسعودی فرید، معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفته بود که طی سال گذشته حدود یک میلیون تماس با اورژانس اجتماعی ۱۲۳ از سوی مردم گرفته شده که از این میان حدود ۱۱ هزار تماس در ارتباط با کودک آزادی بوده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.