رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | بازداشت عاملین ضرب و شتم متخصص بیهوشی بیمارستان در پیرانشهر


خبرگزاری هرانا – رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از دستگیری ضاربان پزشک بیهوشی در پیرانشهر خبر داد. این افراد روز ۱ تیر ماه، در پی فوت بیمارشان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان، اقدام به ضرب و شتم دکتر بیهوشی این بیمارستان کرده بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از دستگیری ضاربان پزشک بیهوشی در پیرانشهر خبر داد.

جواد آقازاده درباره ضرب و شتم متخصص بیهوشی و بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان پیرانشهر بیان کرد: “این پزشک متخصص روز یکم تیرماه توسط همراهان یک بیمار کرونایی بیرحمانه مورد حمله قرارگرفته و دچار آسیبهای جدی شد که پیگیری دستگیری ضاربان در دستور کار قرار گرفت که ضاربین بازداشت شده و به مراجع قضایی تحویل داده شدند”.

لازم به یاد آوری است، پیشتر ۷ نفر از همراهان یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهرستان پیرانشهر، پس از فوت این بیمار یکی از کادر درمانی این بیمارستان را مورد ضرب و شتم قرار دادند. ضرب و شتم این دکتر بیهوشی توسط همراهان بیمار منجر به آسیب های بسیاری از جمله شکستگی چند استخوان و آسیب شدید به چشم وی شده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.