رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | پلمب یک رستوران و بازداشت متصدی آن در تهران


خبرگزاری هرانا – معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از بازداشت متصدی یک رستوران و پلمب دوباره این واحد صنفی به دلیل آنچه “تحرکات هنجارشکن” نامیده است خبر داد. ماه گذشته هتل فردوسی، سفره خانه‌ های شبستان و دیوان و رستورانی در محله نازی آباد در تهران، به علت رقص و پایکوبی تعدادی از شهروندان در این اماکن، پلمب و تعدادی از مدیران، متصدیان و خوانندگان این اماکن نیز بازداشت شده بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب دوباره یکی از کافه رستوران های این شهر خبر داد.

نادر مرادی گفت: “هفدهم اسفند ماه، مأموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت با برخی تحرکات هنجارشکن در رستورانی در حوالی خیابان ملاصدرا مواجه شدند که سریعا برای بررسی دقیق تر موضوع اقدام به بازدید صنفی از این رستوران، کردند”.

وی با اشاره به اینکه این کافه رستوران در ماه های گذشته نیز پرونده مفتوحی را به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات صنفی در پلیس نظارت بر اماکن عمومی داشته است، مدعی شد: “متصدی این واحد صنفی اقدام به فراهم کردن زمینه شرب خمر و انجام برخی تحرکات هنجارشکن کرده بود که محل مذکور مجددا پلمب و متصدی متخلف این واحد صنفی نیز دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد”.

لازم به ذکر است طی ۲ ماه گذشته هتل فردوسی و سفره خانه‌ های شبستان و دیوان و رستورانی در حوالی محله نازی آباد خیابان رجایی در تهران، به علت رقص و پایکوبی تعدادی از شهروندان در این اماکن، پلمب و تعدادی از مدیران، متصدیان و خوانندگان این اماکن نیز بازداشت شده بودند.

لازم به ذکر است که ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.