رسانه خبری پیامِ ایرانی

همه پروازها از اروپا به مقصد آمریکا به مدت یک ماه محدود می‌شوند


دونالد ترامپ رئیس جمهوری شامگاه چهارشنبه ۲۱ اسفند اعلام کرد که همه پروازها از مبدا کشورهای اروپایی، غیر از بریتانیا، به مقصد ایالات متحده به مدت ۳۰ روز به حالت تعلیق در خواهند آمدند.

وی در یک نطق تلویزیونی درباره شیوع ویروس جدید کرونا، کووید۱۹، از ناکامی اتحادیه اروپا در اتخاذ تدابیر پیشگیرانه مناسب در مواجهه با این ویروس گفت، این محدودیت سفر از نیمه شب جمعه اجرا می‌شود.

پرزیدنت ترامپ در ادامه خاطر نشان کرد که شهروندان آمریکایی از این محدودیت سفر مستثنی خواهند بود. وی افزود، محدودیت اعمال شده بستگی به شرایط و تغییرات احتمالی، اصلاح و به روز خواهد شد.

رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به این که سازمان جهانی بهداشت امروز رسما اعلام کرد گستره شیوع ویروس جدید کرونا در سطح «همه‌گیری جهانی» است گفت، ما با متحدان خود در تماس نزدیک هستیم.

پرزیدنت ترامپ بار دیگر تاکید کرد که خطر ویروس جدید کرونا برای مردم آمریکا در حال حاضر بسیار پائین است، با این حال اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و احتیاطی امروز، برای فردای مردم آمریکا ضروری است.

وی افزود، ما اوضاع در چین و کره جنوبی را از نزدیک دنبال می‌کنیم، و در صورتی که شرایط تغییر کند، محدودیت‌هایی را که از قبل در مورد آنها اعمال کرده‌ایم را مورد ارزیابی مجدد قرار خواهیم داد.

https://gdb.voanews.com/6A93B43A-98B2-45DB-8109-0792592FEB29.gifمنبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.