رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | ویروس کرونا؛ بازداشت محمد مختاری کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان توسط ماموران اطلاعات سپاه


خبرگزاری هرانا – محمد مختاری، کاپیتان تیم فوتبال داماش گیلان، روز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه توسط ماموران اطلاعات سپاه قدس گیلان بازداشت شد. بازداشت آقای مختاری به دلیل انتقاد از نحوه برخورد مسئولان با شیوع کرونا و با حکم دادستان گیلان صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایلنا، روز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه ۹۸، محمد مختاری، کاپیتان تیم داماش گیلان توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت شد.

بازداشت آقای مختاری به دلیل انتقاد از نحوه برخورد مسئولان با شیوع کرونا و با حکم دادستان گیلان صورت گرفته است.

آقای مختاری پیشتر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام طی یادداشتی ضمن انتقاد از نحوه برخورد مسئولان با شیوع کرونا گفته بود: “بخدا تو استان گیلان فقط روزانه بالای ۱۰۰ نفر در اثر کرونا میمیرن، دیگه جا واسه دفن کردن ندارن، جنازه ها روی هم تلمبار شده و میخوان چنتا چنتا تو یه قبر بذارن که جا کم نیاد، اونوقت آمار کلی رو تو رسانه ها به دروغ فقط چند درصد از کل واقعیت اعلام میکنن. تف تو شرف نداشته تون بی غیرتا”.

این فوتبالیست همچنین در بخش دیگری در همین صفحه نوشته است: “برادر بسیجی که تو کوچکترین اعتراض از طرف مردم، با موتور میریختین و نامردی میزنین و شلیک میکردین و در میرفتین، الان چرا ترسیدین و وجود ندارین برین ورودی شهرتون رو ببندین؟ وجود دارین الان با موتوراتون که اونم از مردم دزدیدین برین یه کار مثبت انجام بدین، مثل خیلی از آخوندای قم بی وجود نباشین که مردم شهرشونو تنها گذاشتن و با ایل و تبارشون رفتن جاهای خوب قایم شدن”.

محمد مختاری کاپیتان ۳۶ ساله تیم داماش گیلان که طی ۶ سال پیراهن تیم داماش گیلان را برتن داشت پس از حضور در گسترش فولاد تبریز و مس کرمان چهار سال پیش دوباره به فوتبال گیلان بازگشت و طی چهارمین فصل متوالی در جمع لاجوردی پوشان حضور دارد.

گفتنی است پیش از این نیز به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایران، مسئولان کشوری و محلی طی اظهارنظراتی جداگانه از دستگیری دهها تن از افرادی خبر دادند که به زعم آنان متهم به “شایعه پراکنی” یا “تشویق اذهان عمومی” هستند. گزارشگران بدون مرز، حکومت ایران را به پنهان‌کاری درباره‌ همه‌گیر شدن ویروس کرونا با سرکوب اطلاع‌رسانی مستقل در ایران متهم کرده است. مقامات وزارت بهداشت اما این موضوع را رد می‌کنند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.