رسانه خبری پیامِ ایرانی

فدراسیون جهانی هندبال کلیه مسابقات را لغو کردمنبع: دبی_العربیه.نت فارسی

فدراسیون جهانی هندبال اعلام کرد، کلیه مسابقاتی که زیر نظر این فدراسیون برگزار می‌شود، به دلیل شیوع کرونا تا ماه ژوئن ۲۰۲۰ لغو شد.

بر اساس گزارش آس نیوز، فدراسیون جهانی هندبال اعلام کرد، برای حفظ سلامتی همه کسانی که در مسابقات هندبال شرکت می‌کنند یا در برگزاری آن نقشی دارند، این رقابت‌ها را تا ماه ژوئن ۲۰۲۰ لغو می‌کند.

این فدراسیون در ادامه توضیح داد که حتی در صورتی که فدراسیون جهانی و فدراسیون‌های میزبان مسابقات آمادگی برگزاری مسابقات با رعایت کلیه نکات ایمنی را داشته باشند، «محدودیت‌های مسافرتی و قوانین دولتی»، مانع برگزاری مسابقات تا قبل از ژوئن ۲۰۲۰ می‌شود.

این در حالی است که پیش از این، فدراسیون هندبال از عدم لغو مسابقات این فدراسیون خبر داده بود و بر برگزاری این مسابقات «بدون حضور تماشاچی و در تاریخ‌های معین»، تاکید کرده بود.

بدین ترتیب، برگزاری مسابقات زنان که قرار بود از ۲۰ تا ۲۲ مارس با حضور اسپانیا، مجارستان و مونته‌نگرو و مسابقات مردان که قرار بود از ۱۷ تا ۱۹ آوریل با حضور نروژ، فرانسه و آلمان برگزار شود، به حالت تعلیق درآمد.

به جز هندبال، سایر رشته‌های ورزشی مانند بسکتبال، تیروکمان، دوومیدانی، اتومبیلرانی، بدمینتون، بوکس، کریکت، دوچرخه‌سواری، هاکی، گلف، هاکی روی یخ، جودو و بسیاری رشته‌های دیگر تحت‌تاثیر کرونا یا مسابقات خود را لغو کردند یا رقابت‌ها بدون تماشاگر برگزار می‌شوند.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.