رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | مرگ یک کارگر در سایه فقدان ایمنی کار


خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۲۴ اسفند ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر در بابل، بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، امروز شنبه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۸، یک کارگر حین کار ایزوگام ساختمانی در شهرستان بابل، بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.

مهدی غلام نیاء روشن، مدیر روابط عمومی مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل گفت: “طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل مبنی بر سقوط کارگر ساختمانی در حال کار ایزوگام در میدان ۱۷شهریور کوچه زرگر محله بلافاصله تکنسین‌های پایگاه دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند”.

وی افزود: “تکنسین‌های اورژانس پس معاینات اولیه متوجه شدند که مصدوم حادثه دچار تروما و شکستگی متعدد و همچنین ارست قلبی تنفس شده و فاقد علام حیاتی است”.

غلام نیاء روشن در ادامه اعلام کرد: “تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات پزشکی اولیه و cpr مصدوم حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند که متاسفانه تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان هم ثمری نداشت”.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.