رسانه خبری پیامِ ایرانی

پیام‌های لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در ″دوران کرونا″ | ورزش | DW


لیونل مسی، ستاره باشگاه اف ث بارسلونا، در پیام خود در اینستاگرام نوشته است: «این موقعیتی فوق‌العاده است. باید از دستورهای سازمان‌های بهداشتی و مقامات دولتی پیروی کرد. تنها از این راه است که می‌توان با شیوع این بیماری مبارزه کرد.»

مسی که تا کنون شش بار به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان برگزیده شده در پیام خود همچنین خطاب به فوتبال‌دوستان گفته است: «وقت آن فرا رسیده که با مسئولیت‌پذیری در خانه بمانیم و از هم‌نشینی با عزیزان‌مان لذت ببریم.»

لیونل مسی، ستاره بارسلونا و تیم ملی فوتبال آرژانتین

لیونل مسی، ستاره بارسلونا و تیم ملی فوتبال آرژانتین

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

و کریستیانو رونالدو که همواره با مسی بر سر عنوان بهترین فوتبال جهان رقابت داشته، در پیام اینستاگرامی خود نوشته است: «حفاظت جان انسان‌ها مهم‌تر از هر چیز دیگری است. این مهم است که ما از خواست‌ها و دستورهای سازمان جهانی بهداشت و دولت‌های حاکم برای برخورد با شیوع [ویروس کرونا] پیروی کنیم.»

رونالدو، ملی‌پوش پرتغال که در حال حاضر در خدمت باشگاه یوونتوس تورین است و پنج بار هم به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان برگزیده شده، در پیام خود به دوستداران فوتبال همچنین نوشته است: «به عنوان فوتبالیست با شما سخن نمی‌گویم، بلکه به عنوان پسر و پدر و انسانی که از آنچه در حال حاضر در جهان روی می‌دهد نگران است.»

کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال و باشگاه یوونتوس تورین

کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال و باشگاه یوونتوس تورین

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید

در حال حاضر رقابت‌های اکثر لیگ‌های فوتبال اروپا متوقف شده و در آلمان حتی شماری از تیم‌ها در قرنطینه به سر می‌برند.

فدراسیون فوتبال اروپا همچنین رقابت‌های باشگاهی در این قاره از جمله لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا را نیز متوقف کرده و قرار است به زودی تصمیم خود در مورد برگزاری جام ملت‌های اروپا را اعلام کند.

با توجه به این روند احتمال زیاد می‌رود که مسابقات فوتبال جام ملت‌های ۲۰۲۰ که قرار بود تابستان امسال در روزهای ۱۲ ژوئن تا ۱۲ ژوئیه برگزار شود نیز به تاریخی دیگر موکول شود.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.