رسانه خبری پیامِ ایرانی

بایرن‌مونیخ با هشت گل بارسلونا را تحقیر کرد و به نیمه نهایی رفت


بازیکنان پرانگیزه بایرن مونیخ هشت گل زدند و دست کم در دو فرصت که به علت اشتباه دروازه بان بارسلونا توپ را به دست آورند گل نزدند تا بارسلونا در شبی تلخ دو رقمی نشود

توضیح تصویر،

بازیکنان پرانگیزه بایرن مونیخ هشت گل زدند و دست کم در دو فرصت که به علت اشتباه دروازه بان بارسلونا توپ را به دست آورند گل نزدند تا بارسلونا در شبی تلخ دو رقمی نشود

تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان با تحمیل شکست ۸ بر ۲ به بارسلونا اسپانیا، این غول فوتبال اروپا را با اقتدار کامل حذف کرد.

مسابقه دو تیم روز جمعه، ۱۴ اوت، در لیسبون پرتغال برگزار شد و در مسابقه‌ای یک طرفه بایرن‌مونیخ توانست حریف پرآوازه خود را در هر نیمه با چهار گل بدرقه رختکن کند.

این مسابقه که در قالب رقابت‌های یک چهارم نهایی قهرمانی اروپا برگزار می‌شد از همان ابتدا با پرس شدید بازیکنان بایرن مونیخ آغاز شد که از انگیزه بالای آنها برای رسیدن به دروازه حریف حکایت داشت.

توماس مولر، مهاجم کهنه کار بایرن و تیم ملی آلمان زننده نخستین گل این تیم در دقیقه چهارم بود. دقایقی بعد آلبا مدافع بایرن به اشتباه توپ را درون دروازه خودی قرار داد با مسابقه یک بر یک شود. پس از آن نویر، دروازه بان ملی پوش بایرن دو موقعیت را از مسی و سوارز گرفت تا بایرن با روحیه به کار خود ادامه دهد.

۲۰ دقیقه بعدی مسابقه با شلیک‌های پشت هم بایرنی همراه بود و ایوان پرسیچ، مولر برای بار دوم و سرجی گنبری با سه گل پشت هم بارسلونا را غافلگیر کردند.

مهاجمان بایرن اگر دقت بیشتری می‌کردند دست کم در یک موقعیت که با اشتباه دروازه بان بارسلونا توپ نصیب‌شان شد می توانستند نیمه اول را با ۵ گل تمام کنند.

در نیمه دوم سوارز توانست نخستین گل این نیمه را وارد دروازه بایرن کند و با عصبانیت و امیدواری توپ را از درون دروازه نویر به میانه زمین منتقل کند تا بلکه بارسلونا را به بازی بازگرداند.

اما دقایقی بعد باز توپخانه بایرن آغاز به کار کرد و جاشوآ کیمیچ، پنجمین گل را به بارسا زد. رابرت لوندسکی یک گل و فیلیپه کانتینهو هم در دقایق ۸۵ و ۸۹ دو گل دیگر زد تا کابوس تلخ ترین شکست بارسلونا رقم بخورد.

حالا بایرمونیخ که پرافتخارترین تیم باقی مانده در جام امسال قاره اروپا است با خط و نشانی که برای بقیه رقبا کشیده، باید تا شنبه شب، ۱۵ اوت، منتظر بماند تا رقیب خود در نیمه نهایی را از میان منچسترسیتی و لیون فرانسه بشناسد.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.