رسانه خبری پیامِ ایرانی

تعلیق ‘تغییرات جنجالی اداره پست آمریکا ‘در آستانه انتخابات


تعداد کسانی که امسال به صورت پستی رای می دهند به شدت افزایش خواهد یافت

توضیح تصویر،

تعداد کسانی که امسال به صورت پستی رای می دهند به شدت افزایش خواهد یافت

در پی افزایش انتقادهای دموکرات ها از اداره پست آمریکا به خاطر کند کردن عمدی سرعت خدمات پستی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، این اداره اجرای سیاست های تازه اش را متوقف کرده است.

به گفته لوییز دی جوی، رییس اداره خدمات پستی، سیاست هایی که به گفته دموکرات ها به رای دهی پستی آسیب می زند را تعلیق کرده است.

آقای دی جوی که از هواداران دونالد ترامپ است در بیانیه ای گفت: “برای پیشگیری از هرگونه شائبه تاثیرگذاری بر رای دادن پستی، همه سیاست های جدید را تا پس از برگزاری انتخابات به حالت تعلیق درآورده ام.”

توقف این سیاست ها در حالی صورت می گیرد که بیست ایالت قصد دارند از اداره خدمات پستی شکایت کنند و دموکرات ها از آقای دی جوی خواسته اند برای ادای توضیحات به کنگره برود.

در پی همه گیری ویروس کرونا، تعداد ایالت هایی که در آمریکا به شهروندان اجازه می دهند به خاطر نگرانی های بهداشتی به جای حضور پای صندوق های رای، به صورت پستی در انتخابات ریاست جمهوری امسال شرکت کنند افزایش یافته است.

پیشبینی می شود هشتاد میلیون نفر به صورت پستی رای دهند که این رقم دو برابر تعداد رای دهندگان پستی در انتخابات ریاست جمهوری چهار سال پیش است.

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا مخالف رای دادن پستی است و می گوید این کار به سلامت انتخابات آسیب می زند.

دموکرات ها می گویند سیاست های تازه اداره پست که به عنوان صرفه جویی مالی اعمال شده اند، با هدف مختل کردن رای دهی پستی به اجرا گذاشته شده اند.

این سیاست ها شامل کاهش ساعت کار اداره پست، کاستن تعداد صندوق های پست و توقف پرداخت اضافه کار به کارکنان پست است.

باراک اوباما، رییس جمهوری سابق پیش تر دونالد ترامپ را متهم کرده بود که با انجام تغییرات در اداره پست در پی از کار انداختن آن است.

پیش از این اداره پست هشدار داده بود که به خاطر کسری بودجه ۱۶۰ میلیارد دلاری سرعت ارایه خدماتش کاهش یافته است و ممکن است میلیون ها برگ رای پستی به موقع برای شمارش ارسال نشود.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.