رسانه خبری پیامِ ایرانی

جریمه ۵۰ میلیونی محتکران ماسک، دستکش و الکل در گیلان

ایسنا/گیلان مدیرکل تعزیرات گیلان با بیان اینکه ۹۵ پرونده تخلف با موضوع احتکار ماسک، دستکش، الکل و اقلام پزشکی تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: به ۱۶ فقره از این ۹۵ پرونده سریعا رسیدگی و بالغ بر ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی تعیین شد.

منصور انصاری در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه اکیپ های گشت سیار اداره کل تعزیرات گیلان از لحظه شیوع کرونا در کشور و استان تشکیل شد، اظهار کرد: با حضور نیروهای دانشگاه علوم پزشکی، سازمان صمت و اتاق اصناف استان تاکنون ۱۳۰ اکیپ گشت مشترک انجام شده است.

وی گشت های مشترک را علاوه بر گشت های ادارات نظارتی استان دانست و افزود: ۳۸۵ بازرسی از داروخانه ها، مراکز عرضه تجهیزات پزشکی و شرکت های تولیدی مواد ضد عفونی کننده استان صورت گرفته است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با بیان اینکه ۹۵ پرونده تخلف با موضوع احتکار ماسک، دستکش، الکل و اقلام پزشکی تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: به ۱۶ فقره از این ۹۵ پرونده سریعا رسیدگی و بالغ بر ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی تعیین شد.

انصاری از کشف و ضبط ۶۳ هزار و ۳۲۰ عدد ماسک، ۵۶ هزار و ۸۳۰ جفت دستکش، ۱۳۲۶ لیتر الکل و ۸۷۶۳ عدد انواع اقلام پزشکی خبر داد و گفت: کلیه این کشفیات را به دانشگاه علوم پزشکی استان جهت توزیع در داروخانه ها و مراکز بهداشتی درمانی تحویل دادیم.

وی همچنین از اصناف خواست ساعات مقرر شده برای کسب را رعایت کنند و یادآور شد: با اصناف متخلف برخورد جدی همراه با جریمه خواهیم کرد و تاکنون چند مغازه پلمب شده است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.