رسانه خبری پیامِ ایرانی

دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ از رابطه بانوی اول و ‘دختر اول’ آمریکا نوشت


تنش در روابط ملانیا ترامپ (راست) همسر دونالد ترامپ و دختر او ایوانکا (چپ) بارها سرمنشاء شایعات و اخبار مربوط به خانواده ترامپ بوده است

توضیح تصویر،

تنش در روابط ملانیا ترامپ (راست) همسر دونالد ترامپ و دختر او ایوانکا (چپ) بارها سرمنشاء شایعات و اخبار مربوط به خانواده ترامپ بوده است

یک دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ در کتاب جدیدی که تحت عنوان “ملانیا و من” منتشر کرده مدعی شده بانوی اول آمریکا نسبت به ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهوری آمریکا و همسرش جرد کوشنر، نظر صمیمانه و مثبتی ندارد.

استفانی وینستون والکوف که کتابش امروز، سه‌شنبه، اول سپتامبر، منتشر شده می‌گوید در دوران دوستی خود با ملانیا ترامپ شاهد “فریب‌کاری و خدعه” بوده است.

کاخ سفید ضمن رد کردن ادعاهای طرح شده در این کتاب، روایات نقل شده در آن را “پیچ و خم دادن عجیب و غریب به حقایق” توصیف کرده است.

نویسنده این کتاب، روز گذشته، دوشنبه – ۳۱ اوت- گفته بود که در حال همکاری با دادستان‌ها و بازرسانی است که مشغول تحقیق درباره فساد مالی احتمالی د جریان برگزاری مراسم تحلیف دونالد ترامپ در ژانوبه سال ۲۰۱۷ هستند.

خانم وینستون والکوف که از برنامه‌ریزان قدیمی مجله ووگ آمریکاست، درباره تنش در روابط ملانیا و ایوانکا ترامپ نوشته، که همسر رئیس جمهور آمریکا، ایوانکا، دختر آقای ترامپ را اغلب “پرنسس” می‌خواند.

توضیح تصویر،

خانم وینستون والکوف و همسرش (چپ) در کنار ملانیا و دونالد ترامپ در یک میهمانی خیریه به سال ۲۰۰۸

او در کتاب خاطراتش از دوستی با ملانیا ترامپ نوشته و این که بانوی اول آمریکا به شکلک‌های ایموجی علاقه فراوانی دارد و یک بار در جریان رد و بدل کردن تکست، ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر را “مار” خطاب کرده است.

خانم وینستون والکوف که از مدیران ارشد برنامه تحلیف دونالد ترامپ در ژانویه سال ۲۰۱۷ بود، روز گذشته در گفتگو با شبکه ای‌بی‌سی گفت که با بازرسانی که در حال بررسی نحوه تخصیص و صرف هزینه‌های این مراسم هستند، همکاری می‌کند.

خانم وینستون والکوف می‌گوید رفاقت ۱۵ ساله او با ملانیا ترامپ، دو سال پیش به پایان رسیده و علت آن “خیانت” بانوی اول بوده که از دفاع علنی از او و یک دستیار دیگر کاخ‌سفید در برابر اتهام سوءمدیریت در جریان برنامه‌ریزی برای مراسم تحلیف، خودداری کرده است.

او احساسات خود در آن زمان را چون “خنجر از پشت خوردن” از سوی کسی خوانده که در مدت زمان آشنایی‌شان شاهد تغییر و تحولات بزرگ او بوده است.

خانم وینستون والکوف نوشته: “من شاهد دگرگونی ملانیا از روکش طلا به طلای ناب عیار ۲۴ بودم و اکنون هم می‌بینم که تنها یک پوسته طلایی باقی مانده. از خودم می‌پرسم که آیا این در حقیقت همانی بود که از ابتدا بوده و آیا این که من آن آدم ساده لوحی بودم که یک ساعت مچی قلابی را از فروشنده دستفروش گوشه چهارراه خریدم.”

یک سخنگوی ملانیا ترامپ در واکنش به محتوای این کتاب گفته: “این کتاب نه تنها مملو از پارانویا و مطالب غیرواقعی است که بر اساس یک نیاز تخیلی انتقام نوشته شده و متاسفانه (نگارنده) زنی است که به شدت احساس ناایمن بودن می‌کند و نیازش به مطرح شدن او را از درک منطق بازداشته.”

استفانی وینستون والکوف در کتاب خاطرات خود به جزئیات جنجالی از زندگی خصوصی خانواده آقای ترامپ هم اشاره کرده از جمله واکنش ملانیا ترامپ به علنی شدن نوار مکالمه دونالد ترامپ با دوستش درباره زنان که در بحبوحه انتخابات سال ۲۰۱۶ منتشر شد و رسوایی بزرگی برای او به بار آورد.

خانم وینستون والکوف نوشته: “او کاملا بی تفاوت بود و لبخند می زد. گویی هیج چیز رخ نداده. او می دانست با چه کسی ازدواج کرده و هر دوی آنها به این که در حال ورود به چه عرصه‌ای هستند وقوف کامل داشتند”.

او در کتابش مدعی شده که علت تاخیر ۵ ماهه نقل مکان ملانیا ترامپ از نیویورک به کاخ‌سفید اصرار او بر نوسازی توالت و حمام مورد استفاده باراک اوباما و همسرش میشل به هنگام اقامت در کاخ سفید بوده و این که آقای ترامپ با رنگ مورد نظر او برای دیوارهای محل اقامت شان در کاخ‌سفید مخالفت کرده بوده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.