رسانه خبری پیامِ ایرانی

وزارت دادگستری آمریکا برای جان بولتون بر سر کتابش پرونده تشکیل داد

[ad_1]

جان بولتون هفده ماه در کاخ سفید و در سمت مشاور امنیت ملی کار می‌کرد

توضیح تصویر،

جان بولتون هفده ماه در کاخ سفید و در سمت مشاور امنیت ملی کار می‌کرد

تحقیقات درباره احتمال افشای اسرار محرمانه دولتی در کتاب جان بولتون، مشاور امنیت ملی پیشین رئیس جمهوری‌ آمریکا، شروع شده است. کتاب مورد بحث، درباره خاطرات آقای بولتون از دوره کاری‌اش در کاخ سفید است.

وزارت دادگستری آمریکا پرونده‌ای برای تحقیق درباره کتاب «اتاق حوادث» باز کرده است.

آقای بولتون اتهام‌های وارد شده به خود را رد می‌کند.

کتاب آقای بولتون تصویری از رئیس جمهوری‌ آمریکا ارائه می‌کند که از واقعیات ژئوپولتیک غافل است و تصمیم‌هایش صرفا مبتنی بر انتخاب مجدد خود است.

زمانی که این کتاب منتشر شد، آقای ترامپ تاکید داشت که می‌خواهد آقای بولتون محاکمه شود. آقای ترامپ، مشاور پیشین خود را «بی‌نهایت نالایق» و «دروغگو» خوانده بود.

آقای بولتون هفده ماه برای رئیس جمهوری آمریکا کار می‌کرد. موقع ترک کاخ سفید، رئیس جمهوری آمریکا مدعی بود که او را اخراج کرده اما آقای بولتون می‌گفت که خود استعفا کرده است.

ناشر و نویسنده کتاب می‌گویند که پیش از انتشار، این کتاب را برای بررسی به کاخ سفید داده بودند. اما دولت می‌گوید که پیش از پایان یافتن بررسی‌های دولتی، آقای بولتون کتاب را منتشر کرده است.

وکیل آقای ترامپ در بیانیه‌ای گفته که موکلش هیچ اتهامی مبنی بر اقدام نامناسب و مستوجب پی‌گرد قانونی را نمی‌پذیرد. در همین بیانیه گفته شده که آقای بولتون با تحقیقات همراهی می‌کند.

بعضی از ادعاهای مطرح شده در کتاب آقای بولتون مربوط به گفت‌وگوهای دونفره او با رئیس جمهوری آمریکاست و خیلی قابل اثبات نیست.

آقای ترامپ پیش از انتشار کتاب گفته بود که بسیاری از جملاتی که به او نسبت داده شده دروغ است و جان بولتون فقط می‌خواسته اخراج شدنش را تلافی کند.

[ad_2]

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mooye Meshkitanders holch povlsen 7 days in paris 0-3 months baby boy clothes دانلود آهنگ علی فرخی به نام دلتنگیNazir (Talmud)دانلود اینستاگرام اندروید 4 2 2about black fungus