خبرگزاری هرانا | آزار منتهی به قتل کودک ۶ ساله در کرج

به اشتراک گذاشتن


خبرگزاری هرانا – پسربچه شش ساله ای در کرج که ازسوی زن عمویش مورد شکنجه شدید جسمی و آزار و اذیت جنسی قرار گرفته بود پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. متهم بازداشت و به زندان منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از شرق، چند روز قبل جسم نیمه جان کودکی شش ساله به بیمارستانی در کرج برده شد و زن عموی این کودک که مدعی بود کودک زمین خورده است، از پزشکان خواست او را نجات دهند.

این زن مدعی شد: “من داشتم خانه را می شستم که بچه روی زمین لیز خورد و به زمین افتاد”.

این گفته ها از نظر پزشکان منطقی به نظر نمی رسید، به همین دلیل جسد برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد. متخصصان بعد از بررسی جسد اعلام کردند این کودک مورد شکنجه های شدیدی قرار گرفته است و آثار آزار و اذیت جنسی نیز روی بدن او وجود دارد. علت دقیق مرگ نیز شکستگی جمجمه و خونریزی مغزی بر اثر اصابت سر به جسمی سخت عنوان شد. به این ترتیب زن عموی این کودک مورد بازجویی قرار گرفت.

 او به کتک زدن و آزار پسربچه اعتراف کرد و گفت: “برادرشوهرم و همسرش از هم جدا شده بودند و هیچ کدام حاضر نبودند این بچه را نگه دارند، به همین خاطر شوهرم او را به خانه ما آورد تا از بچه مراقبت کند. من سر این موضوع با همسرم اختلاف داشتم و می گفتم به من ربطی ندارد از بچه برادرت مراقبت کنم. اما شوهرم اصرار داشت بچه برادرش را خودش بزرگ کند و می گفت نباید این بچه در بهزیستی بزرگ شود. بچه کنترل ادرار نداشت و هربار خودش را خیس می کرد. روز حادثه وقتی او خودش را خیس کرد عصبانی شدم و او را زدم. سرش به دیوار برخورد کرد و بیهوش شد. بلافاصله زمین را خیس کردم و به شوهرم گفتم بچه پایش سر خورده و زمین افتاده است. بلافاصله او را به بیمارستان بردیم و آنجا گفتند امکان کمک به بچه را ندارند به همین خاطر او را به بیمارستان دیگری بردیم تا نجاتش دهیم”.

متهم درخصوص آثار آزار و اذیت روی بدن کودک گفت: “چون بچه کنترل ادرار نداشت هربار که خودش را خیس می کرد من با چوب او را تنبیه می کردم تا یاد بگیرد دیگر خودش را خیس نکند. آثاری که به عنوان تعرض روی بدن او وجود دارد جای تنبیه است”.

بعد از اینکه علت مرگ دلخراش این کودک مشخص شد، اولیای دم از متهم شکایت کردند و به این ترتیب پرونده در دادسرا به جریان افتاد. نادر بیگی رئیس پلیس آگاهی البرز ضمن تایید این خبر گفت: “متهم در حال حاضر به زندان منتقل شده است و تحقیقات از او ادامه دارد”.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *