رسانه خبری پیامِ ایرانی

بلیط‌های پرواز بی‌مقصد استرالیا در عرض ۱۰ دقیقه به فروش رفت


منبع: دبی_العربیه.نت فارسی

شرکت هواپیمایی کانتاس استرالیا روز جمعه ۱۸ سپتامب اعلام کرد بلیط‌های پرواز بی‌مقصدش تنها در عرض ۱۰ دقیقه به فروش رفتند. این پرواز که مدت آن هفت ساعت اعلام شده برای کسانی است که پس از در خانه ماندن طولانی، خواهان تجربه مجدد سفر هستند و هواپیمای حامل این مسافران پس از هفت ساعت در همان جایی که از آن برخاسته بود، به زمین خواهد نشست.

سخنگوی شرکت کانتاس در این‌باره گفت: «این شاید سریع‌ترین مورد از فروش بلیط در تاریخ شرکت ما باشد.»
پرواز بی‌مقصد در ۱۰ اکتبر ۲۰۲۰ از سیدنی به پرواز در خواهد آمد و پس از هفت ساعت در این فرودگاه به زمین خواهد نشست و مسافران برای سوار شدن به این پرواز نیازی به گذرنامه و قرنطینه ندارند.

هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ دریملاینر این پرواز در ارتفاعی اندک و بر فراز مراکز گردشگری مهمی مانند سازند صخره‌ای اولورو در بخش جنوبی قلمرو شمالی در استرالیای مرکزی و دیواره بزرگ مرجانی در شرق استرالیا و اقیانوس آرام که بزرگ‌ترین مجموعهٔ صخره‌های مرجانی در دنیا به‌شمار می‌آید و همچنین بندر سیدنی به پرواز درآمده و سپس در مقصد که همان مبداء است، به زمین خواهد نشست.

صندلی‌های بخش اقتصادی این پرواز به قیمت ۵۷۰ دلار آمریکا فروش رفت و قیمت بخش تجاری هم از ۲۷۶۴ دلار آغاز شد.

شرکت کانتاس اعلام کرد: «می‌دانستیم که از این پرواز استقبال خواهد شد اما فکر نمی‌کردیم در عرض ۱۰ دقیقه همه بلیط‌ها به فروش رود.»

در ادامه بیانیه این شرکت آمده که «مردم برای تجربه سفر و پرواز دلتنگ شده‌اند و اگر درخواست‌های کافی وجود داشته باشد، این شرکت پروازهای بیشتری عرضه خواهد کرد.»

در پی پیامدهای ناشی از کرونا این شرکت در ۱۲ ماه گذشته ضربه اقتصادی سختی خورد و ۲۰٫۶ درصد از درآمدهاش معادل ۴ میلیارد دلار استرالیا را از دست داد. آلان جویس مدیر عامل این شرکت گفت که در نیمه دوم سال جاری شرکت هواپیمایی کانتاس سخت‌ترین دوران خود در ۱۰۰ سال گذشته را تجربه کرد.





منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.