رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | طی ۶ ماه گذشته؛ رهایی از اعدام ۲۴ زندانی در استان فارس

[ad_1]

خبرگزاری هرانا – طی شش ماه گذشته، ۲۴ زندانی در استان فارس که پیشتر از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، با گذشت اولیای دم از مرگ رهایی یافتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، طی ۶ ماه اخیر، ۲۴ زندانی در استان فارس که پیشتر به اعدام محکوم شده بودند، از چوبه دار رهایی یافتند.

سرپرست شوراهای حل اختلاف فارس گفت: “از ابتدای سال جاری، ٢۴ زندانی محکوم به اعدام با تلاش شوراهای حل اختلاف این استان از چوبه دار رهایی یافته اند”.

توانی اظهار داشت: “با تلاش‌ اعضای شورای حل اختلاف استان فارس و با برگزاری جلسات متوالی با اولیای دم، ٢۴ خانواده از اجرای حکم این زندانیان محکوم به اعدام گذشت کرده اند”.

وی با اشاره به این که این گونه گذشت ‌ها کاری بس بزرگ و با عظمت است افزود: “وقتی مردم شاهد چنین بخشش بزرگی از سوی برخی خانواده‌ها هستند بی شک به مسائل اختلافی کوچکتر خود با نگاه عفو و گذشت نگاه خواهند کرد”.

[ad_2]

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pistyllدانلود آهنگ بابک افرا به نام لحظهPerson And Object: A Metaphysical StudyDVD-by-mailbispensgade 37 9800 hjørringwhite 025 pill دانلود آهنگ علیرضا زارعی به نام راحت برو Hindu calendarsred vs blue Che Roozaei"The evolution and functional diversification of animal microRNA genes"maribel dominguez facebookAbbas Rostaeiدانلود آهنگ میلاد زمانی به نام نشد