رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | ضرب و شتم دو پرسنل اورژانس حین ارایه خدمات درمانی به مصدومین نزاع در ساوه


خبرگزاری هرانا – سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه از ضرب و شتم ۲ نفر از ماموران عملیاتی اورژانس، حین ارائه خدمات درمانی به مصدومین یک مورد درگیری و نزاع در این شهرستان خبر داد. در این حادثه کارشناسان اورژانس از ناحیه گردن و پیشانی دچار جراحت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه گفت: “در ساعت ۲۲:۰۶ شب گذشته مرکز ارتباطات و هدایت عملیات شهرستان ساوه تیم عملیاتی اورژانس ۱۱۵ شهری را برای ارائه خدمات پیش بیمارستانی یک مورد درگیری و نزاع در بلوار آزادی، کوچه آزادی ۳۱ اعزام کرد”.

بهرام صیدی افزود: “تیم عملیاتی بعد از رسیدن به محل حادثه بلافاصله اقدامات درمانی پیش بیمارستانی را روی یکی از مصدومان این درگیری انجام دادند اما در حین این اقدامات از طرف افراد طرف دعوا مورد ضرب و شتم قرار گرفتند”.

به گفته سرپرست اورژانس ساوه در جریان حمله به نیروهای تیم عملیاتی شهری، ۲ نفر از پرسنل از ناحیه گردن و پیشانی دچار جراحت شدند.

به گفته سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه، حمله به نیروهای اورژانس ۱۱۵ و ضرب و شتم آن‌ها در ساوه قبلا نیز در مواردی اتفاق افتاده است.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.