رسانه خبری پیامِ ایرانی

رکورد کرونا در جنوب غرب خوزستان شکست<![CDATA[17 ساعت،۱۶ دقیقه

  استان وایر- طی ۲۴ ساعت گذشته، ۸۷ بیمار جدید در جنوب غرب استان خوزستان شناسایی شدهاند.

خبرگزاری ایلنا ضمن اعلام این خبر به نقل از رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: «این رقم، رکورد ثبت موارد جدید کرونا در هفته‌های اخیر را شکست.از این تعداد، موارد جدید ابتلا ، ۲۱ نفر مربوط به آبادان ، ۳۲ نفر مربوط به خرمشهر و ۱۷ نفر مربوط به شادگان است.»

دکتر سلمان‌زاده با تاکید بر وضعیت قرمز خوزستان گفت: «مردم توجه داشته باشند تعداد ترخیص شده‌ها از بیمارستان بسیار کمتر از تعداد موارد جدید ابتلا است و این یعنی هشدار برای ساکنان منطقه.»

هم اکنون ۱۵۵ بیمار در «بیمارستان طالقانی» آبادان بستری هستند و وضعیت بیمارستان‌هایی که بیماران مبتلا به کووید- ۱۹ را بستری می‌کنند، مناسب نیست.

پیش‌تر دکتر «فرهاد ابول نژادیان»، رییس«دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور» اهواز  از تکمیل ظرفیت تخت‌های مراقبت‌های ویژه سه بیمارستان «رازی»، «گلستان» و «سینا» در مرکز استان خبر داده بود.

به گفته این پزشک متخصص، ۱۱ شهر اهواز، امیدیه، آغاجاری، بهبهان، آبادان، شوشتر، باغملک، خرمشهر، ایذه، رامهرمز و کارون در استان خوزستان در وضعیت قرمز (خیلی پرخطر) هستند و شهرهای مسجد سلیمان، شادگان، دزفول و رامشیر در وضعیت پرخطر قرار دارند.

 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید:  www.ostanwire.com

      

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.