رسانه خبری پیامِ ایرانی

نتایج تست کروناى معاون رئیس جمهوری آمریکا و همسرش منفی بودمنبع: دبی-العربیه.نت فارسی

کیتی میلر سخنگوی معاون رئیس جمهوری آمریکا، در توییتر تأیید کرد که نتایج آزمایش کرونا برای مایک پنس و همسرش کارن، منفی بوده است.

مایک پنس،معاون رئیس جمهوری آمریکا شنبه ۲۱ مارس، اعلام کرد که پس تائید کرونائی شدن یکی از دستیارانش، تست ویژه کرونا در موردش اجرا خواهد شد..

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید گفت: «اگرچه پزشک کاخ سفید روشن کرد ، هیچ دلیلی مبنی بر خطر ابتلای من به کرونا وجود ندارد و نیازی به معاینه نیست اما با توجه به وظایف خود به عنوان معاون رئیس جمهوری در راس تیم کاخ سفید برای مبارزه با ویروس کرونا، من و همسرم امروز تست کرونا را انجام خواهیم داد.»

او افزود: «نه رئیس جمهوری و نه من، تماس مستقیمی با این کارمند نداشتیم.»

پیش از این، واشنگتن اطلاعات مربوط به سلامتی دونالد ترامپ را قطعیت بخشید و پزشک کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ مبتلا به کرونا نیست و نتیجه معاینه پزشکی وی پس از تماس مستقیم با شماری از اعضای هیئت نمایندگی برزیل که مشخص شد آلوده به ویروس هستند، منفی بود.

دکتر شون کانلی پزشک کاخ سفید گفت: «من امروز عصر تأیید کردم که جواب تست(ویروس کرونا) مربوط به رئیس جمهوری منفی است.»

او افزود: «یک هفته پس ضیافت شام در مارالاگو (در فلوریدا) به همراه هیئت برزیلی، رئیس جمهوری هیچ علائمی را نشان نمی دهد».

ترامپ، شنبه ۲۱ مارس در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که پس از بحث و گفتگوهای طولانی و شایعات درباره ابتلای رئیس جمهوری به کرونا، تست ویژه کرونا در موردش در چهارچوب اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا انجام گرفته است.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.