یک کشته براثر برخورد قایق حامل سوخت قاچاق با لنج

به اشتراک گذاشتن<![CDATA[2 ساعت،۲۲ دقیقه

استان وایر- برخورد یک فروند قایق حامل سوخت قاچاق با یک لنج، یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما یک جوان مهاجر افغانستانی که از چند سال قبل به همراه خانواده‌اش در روستای بمانی شهرستان سیریک واقع در استان هرمزگان زندگی می‌کرد در حادثه برخورد قایق حمل سوخت با یک لنج جان باخت.

بنابراین گزارش رئیس شورای اسلامی بخش بمانی شهرستان سیریک گفته است: در این حادثه که حدود ۱۴ مایلی آب‌های ساحلی شهر بندر کوهستک و گهردو رخ داد، یکی از سرنشینان بعلت پرت شدن در آب غرق شد و جسد وی تاکنون پیدا نشده است.

در خصوص هویت افراد مصدوم در این حادثه خبری منتشر نشده است

افزایش قاچاق سوخت در استان هرمزگان به دلیل فشارهای اقتصادی و مشکلات ناشی از آن براثر بیکاری اهالی این استان روبه افزایش است.

چهار روز قبل خبرگزاری ایسنا به نقل از فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف ۳۱ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بخش شیبکوه شهرستان بندرلنگه خبر داد.

پیش از آن نیز خبرگزاری موج به نقل ازسردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان، نوشته بود در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سازمان یافته سوخت، مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید چغازردی شهرستان میناب به ۳ دستگاه کامیون تانکردار مشکوک شده و در بازرسی از خودروها جمعا ۸۸هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ۳ متهم در این زمینه دستگیر شدند.

 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

 

 

 

]]>منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *