رسانه خبری پیامِ ایرانی

خبرگزاری هرانا | چهار مدیر کانال تلگرامی در شاهرود به حبس و جزای نقدی محکوم شدند


خبرگزاری هرانا – چهار شهروند در شهرستان شاهرود به نام های مهدی عامری، مصطفی شریف، رضا ذوالفقاری و محمدحسین نادمی که مدیریت چهار کانال تلگرامی را عهده دار بودند، توسط دادگاه کیفری این شهرستان  به تحمل حبس و جزای نقدی محکوم شدند. این پرونده به دلیل انتقاد این خبرنگاران از قطعی مکرر آب و با شکایت فرمانداری شاهرود تشکیل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فدراسیون روزنامه نگاران، با شکایت فرمانداری شاهرود، چهار تن از خبرنگاران این شهرستان توسط دادگاه کیفری  به حبس و پرداخت جزای نقدی محکوم شدند.

بر اساس حکم صادره مهدی عامری به تحمل ۱۹ ماه حبس، رضا ذوالفقاری و محمدحسین نادمی هر یک به پرداخت ۱۸ میلیون ریالی جزای نقدی و مصطفی شریف به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده‌اند.

گفتنی است که این حکم توسط شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری شهرستان شاهرود صادر و در روز چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه ۹۸، به این خبرنگاران ابلاغ شده است.

در این گزارش آمده است، موضوع قطعی مکرر آب در شهرستان شاهرود طی تابستان سال گذشته، موجب انتقاد این خبرنگاران از مسئولان شده بود که شکایت فرماندار این شهرستان را در پی داشته است.

این خبرنگاران کانال‌های تلگرامی «شاهرودنیوز»،‌ «کانال شاهرود»،‌ «جارچی» و «مجمع فعالان مجازی شاهرود» را مدیریت می‌کنند.منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.