رسانه خبری پیامِ ایرانی

قسمت نهم؛ چه خبر<![CDATA[9 ساعت،۲۳ دقیقه

کامران تهرانی، مهسا شین، زهرا الف؛ شهروندخبرنگاران

در نهمین قسمت از برنامه «چه خبر» فقط به موضوع نبود و کمبود «انسولین» در ایران و مشکلاتی که بیماران دیابتی دارند پرداخته‌ایم. این برنامه به واسطه خود شما بر اساس گزارش‌هایی که ارسال می‌کنید، تهیه می‌شود. به دلیل وجود سانسور و استبداد در ایران شهروندخبرنگاری در اولویت تمام رسانه‌های خارج از ایران است. دیگر رسانه‌ها مانند دهه‌های گذشته نیست که هرچه می‌گوید شما گوش کنید. این شما هستید که برای رسانه‌ها گزارش می‌کنید.

با توجه به این‌که لحظه به لحظه در ایران اتفاقات ناگوار رخ می‌دهد، عمر خبر در جامعه ایران روز به روز کم و کمتر می‌شود.

بیماران دیابتی! کسانی که زنده‌بودن‌تان در گرو تامین انسولین است! گمان کرده‌اید که فراموشتان کرده‌ایم و در میان اخبار ناگواری مانند «دختر آبادان» و «کشته شدن مهرداد سپهری» توسط پلیس شما را فراموش کرده‌ایم و زنده ماندن‌تان برایمان اهمیت ندارد؟ خیر! این‌گونه نیست چرا که شما خودتان سازنده و تهیه کننده این برنامه هستید.

در این برنامه، برخلاف همه برنامه‌های ساخته شده که من و همکاران روزنامه‌نگارم برای شما ایده‌پردازی و برنامه‌سازی کرده‌ایم، این شما هستید که برای ما و جهان وجهانیان برنامه می‌سازید.

در طول روز و هفته، اخبار محله، شهر و روستای خود را برای ما ارسال کنید. در این برنامه قرار است از شهر، روستا و محله‌ها درباره همه چیز و همه کس خبر تهیه ‌کنیم؛ از خبرهای خوب خوب تا خبرهای بد بد.

قرار نیست مچ کسی را بگیریم و یا کسی را لو بدهیم، فقط خبررسانی می‌کنیم تا همه ایران و جهان از خبرهای محله‌ها، روستاها و شهرهای ما باخبر شوند.

دوستان آینه صورت احوال هم‌اند

من خراب توام و چشم تو بیمار من است

 

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.