رسانه خبری پیامِ ایرانی

تماشاخانه «سینما هنر» شیراز برای همیشه تعطیل شد<![CDATA[10 ساعت،۱۲ دقیقه

استان‌وایر- نخستین سالن تئاتر «بلک باکس» بخش خصوصی و «سینما هنر» شیراز برای همیشه تعطیل شد.

مجموعه فرهنگی هنری «سینما هنر» و نگارخانه «افرا» که سال ۱۳۹۵ در جوار حافظیه برپا شده بود، به دلیل مشکلات مالی تعطیل شد.

داوود صیادی، مدیرمسئول این مجموعه در گفت و گو با خبرگزاری مهر گفت بیش از یکسال در حوزه هنرهای تجسمی و تئاتر فعال بودیم که بعد از آن کاربری سینما نیز به این مجموعه افزوده شد.

داوود صیادی علت تعطیلی زودهنگام این مجموعه را شیوع ویروس کرونا از هفته اول اسفند و تعطیلی اجباری مراکز فرهنگی عنوان کرده است.

به گفته او مشخص نبودن تاریخ بازگشایی سالن‌های تئاتر و سینما و فضاهای فرهنگی و هنری موجب بلاتکلیفی راه‌اندازان مجموعه شده و امکان تامین هزینه‌های این فضای فرهنگی را ندارند.

مدیرمسئول سینما هنر شیرازبا گلایه از عدم برنامه‌های حمایتی دولت از بخش خصوصی عرصه فرهنگ گفته است: «در طول این مدت انتظار داشتیم مسئولان استانی فرهنگ و هنر به ما دلگرمی بدهند که متأسفانه این قضیه هم اتفاق نیفتاد.»

سینما هنر شیراز با تکنولوژی تصویر full HD لیزر Panasonic و صدای دیجیتال هوشمند Sony dolby9+1 با هدف ارائه بهترین خدمات به مخاطبان با ظرفیت ۱۰۰ نفر تجهیز شد و در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری رسیده بود.

 

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: info@iranwire.com

📞اگر می‌خواهید درباره موضوع این خبر با افراد مسوول تماس بگیرید، لطفاً به فهرست مسوولان در سراسر ایران مراجعه کنید: www.ostanwire.com

]]>منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.