رسانه خبری پیامِ ایرانی

لیونل مسی: مارادونا ابدی است


منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

لیونل مسی ستاره فوتبال آرژانتین و بارسلونای اسپانیا و بهترین بازیکن حال حاضر جهان روز چهارشنبه ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ درگذشت هموطنش مارادونا را تسلیت گفت و تاکید کرد که مارادونا ابدی است.

مسی در صفحه اینستاگرامش نوشت: « روزی غم‌انگیز برای همه آرژانتینی‌ها و برای [جهان] فوتبال. او ما را ترک کرد، اما جایی نمی‌رود، زیرا که دیگو ابدی است. همه خاطرات زیبایی را که با او تجربه کردم به یاد دارم و می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و به اعضای خانواده و دوستانش تسلیت بگویم. در آرامش بخواب.»

پیش از این ادسون آرانتس دوناسیمنتو معروف به پله ستاره ابدی فوتبال برزیل و هم درگذشت مارادونا را تسلیت گفت و آرزو کرد روزی دوباره با او در آسمان فوتبال بازی خواهد کرد.

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یونتووس هم مارادونا را «جادوگر بی‌مانند» خواند و درگذشت او را تسلیت گفت.

دیگو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتینی و یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال به دلیل حمله قلبی درگذشت.

به گزارش نشریه آرژانتینی «کلارین» مارادونای ۶۰ ساله که چندی قبل به دلیل تومور در مغز در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت و از بیمارستان مرخص شده بود و به نظر می‌رسید که حال این ستاره بزرگ بهبود یافته، امروز چهارشنبه ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰، او در خانه دچار ایست قلبی شده و در نهایت جان خود را از دست داد.

دیگو آرماندو مارادونا در سال ۱۹۶۰ در بوینس آیرس متولد شد. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال و ستاره دهه هشتاد میلادی به‌شمار می‌رود.

منبع خبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.