خبرگزاری هرانا | رهایی دو زندانی از اعدام در خراسان شمالی و اردبیل

به اشتراک گذاشتن


خبرگزاری هرانا – دو زندانی در استان های خراسان شمالی و اردبیل که پیشتر در پرونده هایی جداگانه از بابت اتهام قتل به اعدام محکوم شده بودند، با گذشت اولیای دم از مرگ رهایی یافتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، رئیس شورا‌های حل اختلاف استان خراسان شمالی از رهایی یک زندانی محکوم به اعدام در شهرستان راز و جرگلان خبر داد.

وی در این خصوص گفت: “محکوم علیه به جرم قتل عمدی از سال ۱۳۸۸ در زندان مرکزی بجنورد محبوس بود و با گذشت ۱۱ سال از ارتکاب قتل، در حالی که همه چیز مهیا و معد اجرای حکم اعدام بود؛ به همت اعضاء شورا‌های حل اختلاف و واحد‌های صلح و سازش از جمله واحد مددکاری زندان مرکزی بجنورد و همچنین با تلاش‌های بسیار مهم و رهگشا و سازنده علمای اهل تسنن، معتمدین محلی و ریش سفیدان در شهرستان راز و جرگلان خوشبختانه موجبات کار و زمینه ‌ها برای مصالحه و حصول سازش فراهم شد”.

رهایی از اعدام یک زندانی در اردبیل

به گزارش صداوسیما، یک زندانی محکوم به اعدام در شهرستان پارس آباد واقع در اردبیل، با گذشت اولیای دم از مرگ رهایی یافت.

بر اساس این گزارش، این زندانی متهم است که؛ سه سال پیش طی یک نزاع و درگیری بر سر زمین کشاورزی در قشلاق حاج محمود شهرستان پارس آباد مرتکب قتل شده است.

اولیای دم در قشلاق حاج محمود شهرستان پارس آباد، بدون دریافت هیچگونه مبلغی از متهم گذشت کردند.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر