مکرون کتک خوردن مرد سیاهپوست توسط پلیس پاریس را شرم‌آور خواند

به اشتراک گذاشتن


مایکل زکلر تهیه‌کننده موسیقی بیرون ساختمان پلیس ملی فرانسه با خبرنگاران صحبت می‌کرد.

توضیح تصویر،

مایکل زکلر تهیه‌کننده موسیقی بیرون ساختمان پلیس ملی فرانسه با خبرنگاران صحبت می‌کرد.

امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه گفته است تصاویر منتشر شده از سه افسر پلیسی که یک مرد سیاهپوست را در پاریس کتک زده‌اند غیرقابل قبول و شرم‌آور خوانده است.

آقای مکرون خواسته است هرچه زودتر طرحی برای اعتمادسازی میان پلیس و شهروندان این کشور تهیه شود.

رییس جمهوری فرانسه گفته فرانسه نباید هیچگاه به خشونت متوسل شود و یا به نفرت و نژادپرستی مجال حضور بدهد.

سه افسر پلیسی که در فیلم کتک زدن مایکل زکلر، تهیه کننده موسیقی شناسایی شده‌اند از کار معلق شده‌اند و تحقیق درباره آنها آغاز شده است.

این سه افسر روز جمعه در بازداشت پلیس مورد بازجویی قرار گرفتند.

ژرالد دارمنن وزیر کشور فرانسه به تلویزیون این کشور گفته است این افسران اعتبار یونیفورم پلیس خدشه‌دار کرده‌اند و بر اخراج آنها اصرار خواهد کرد

این حادثه یکبار دیگر نیروهای امنیتی فرانسه را زیر ذره‌بین قرار داده است.

ستاره‌های فوتبال فرانسوی که در جام جهانی را برای این کشور به ارمغان آورده‌اند در میان کسانی هستند که از خشم نسبت به رفتار پلیس در این ویدیو صحبت کرده‌اند.

پیشتر در روز جمعه رسانه‌های فرانسه به نقل از مقام‌های دفتر ریاست‌جمهوری گزارش دادند که آقای مکرون علنا از این اتفاق ناراحت شده است.

آقای مکرون در یک رشته توییت گفته است به طرح‌هایی برای مقابله موثر با همه انواع تبعیض نیاز است.

آقای مکرون نوشته است آنها که قانون را پیاده می‌کنند خود باید به آن پایبند باشند. من هرگز نخواهم پذیرفت که خشونت بی‌دلیل عده‌ای رفتار حرفه‌ای و شجاعانه زنان و مردانی را لکه دار کند که از جان ما هر روز محافظت می‌کنند.

فیلم این دوربین‌های مدار بسته روز پنجشنبه توسط وبسایت خبری لوپسایدر منتشر شد. این فیلم نشان می‌دهد که سه افسر پلیس مایکل زکلر را پس از آن که وارد استودیو موسیقی‌اش شد با مشت و لگد و باتون کتک زده‌اند. وبسایت خبری لوپسایدر گفته است پلیس در ابتدا جلوی این مرد را به دلیل نپوشیدن ماسک گرفته است.

آقای زکلر گفته است در ۵ دقیقه‌ای که زیر بار کتک بوده‌ به او توهین‌های نژادپرستانه هم شده است.منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last.today Mr last تلگرام آقای آخرسایت شیراز vinfo ابزار وبمستر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر آقای آخر کیست Mr last Mr last Mr last Mr last CV Mr last Dansk CV آقای آخر Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last Mr last آقای آخر Mr last Danske Site Danske Site Danske Site یوتیوب آقای آخر